ASUS TUF Gaming VG27aq 27 165Hz alınır mı?

BerkayPAT

Kilopat
Daha fazla  
Başlıktaki monitörü almayı düşünüyorum. Temel amaç oyun ama aynı zamanda dizi film de çokça izleyen biriyim. Görüntü renk kalitesi nasıldır? En iyi panel türü hangisi bundaki IPS sanırım iyi midir? 7000TL fiyat bandına değer mi?

TUF yanlısı biri değilimdir. Fakat 7K bütçe potasında 2K monitör kalmadı. Bu monitörde 2 ay kadardır stoklarda yoktu. Bütçe olarak alınabilir. Başka cezbeden bir kısmı yok.

Hocam 2K bandına dediğiniz gibi kalmadığı için ben de düşünüyorum. Evet stokta da kolay kolay bulunmuyordu. Fakat alternatiflerinde cezbeden ne olabilir ki? Nedir yani bunda olmayıp başkalarında olabilecek şey?

Hocam 2K bandına dediğiniz gibi kalmadığı için ben de düşünüyorum. Evet stokta da kolay kolay bulunmuyordu. Fakat alternatiflerinde cezbeden ne olabilir ki? Nedir yani bunda olmayıp başkalarında olabilecek şey?

Kronik sorun, panel kalitesi, teknik değerler, kullanıcı memnuniyeti ıvır zıvır çok konu var. ASUS'un TUF serisinin ucuz olma sebebi kaliteyi aşağıda tutup pazarla büyük yer edinmek. Monitörlere aşina olanlar TUF serisi almıyor. Tabii bu ülkemizde ki fiyat-performans konusunu değiştirmeye yetmiyor. Fiyat çoğu zaman ürünü alıcısı haline getiriyor. Ülkemizde durum bu.

Yeni konular

Geri
Yukarı