ASUS TUF Gaming VG27wq vs Samsung LC27HG70QQMXUf 27

Blade47

Hectopat
Daha fazla  
Bu iki monitör arasına kaldım hem oyun hem film izlemek için ve Curved ekran deneyimini tatmak için VA panel seçtim. Film için IPS panel öneririm dediğinizi duyar gibiyim :) evimde Samsung Smart TV var. Renkleri çok hoşuma gidiyor bundan dolayı Samsung C27HG70 modeline daha yakınım. Diğer yandan ASUS markasıda yılların monitör üreticisi ve oyun modları daha fazla kararsız kaldım. Önerilerinizi paylasırsanız sevinirim.

ASUS monitörün aynısı bende var renk kalitesi parlaklık olsun HDR desteği olsun hem de 165 Hz olması cok sahane. Kesinlikle pişman olmazsınız.

Zahmet edip cevapladığınız için teşekkür ederim renk doyumu nasıl çok önem veriyorum buna film izlerken veya oyun oynarken renkleri çok parlakmı Samsung 1 milyar renk doyumu var ASUS alırsam acaba Samsung almalımıydım diye düşünürmüyüm

Asus Tuf gaming vg24vq model 144hz 1ms kullanıyorum, birkaç ayarla istediğiniz doygun ve güzel renklere rahatlıkla kavuşuyorsunuz. Ben çok memnunum, curved olması da çok güzel bende tavsiye ederim ayrıca hoparlör de var benimkinde.

Bende de ghosting yok, ben pişman olacağını düşünmüyorum Asus alırsan.

Bu iki monitör arasına kaldım hem oyun hem film izlemek için ve Curved ekran deneyimini tatmak için VA panel seçtim. Film için IPS panel öneririm dediğinizi duyar gibiyim :) evimde Samsung Smart TV var. Renkleri çok hoşuma gidiyor bundan dolayı Samsung C27HG70 modeline daha yakınım. Diğer yandan ASUS markasıda yılların monitör üreticisi ve oyun modları daha fazla kararsız kaldım. Önerilerinizi paylasırsanız sevinirim.
Asus tabiki bana göre. Ama 27inç 1080p çok iyi olmayabilir. Ekran kartınız ve işlemciniz iyise ASUS TUF GAMING 27" VG27WQ 165Hz 1ms 2xHDMI DP HDR400 Pivot WQHD FreeSync Curved Gaming Monitör | ITOPYA
bunu önerebilirim. 2k ve hdr destekli.

Geri
Yukarı