ASUS TUF Gaming VG27wq vs Samsung LC27HG70QQMXUf 27

ASUS monitörün aynısı bende var renk kalitesi parlaklık olsun HDR desteği olsun hem de 165 Hz olması cok sahane. Kesinlikle pişman olmazsınız.

bende aynısın aldım ama hiç böyle yazdığın gibi değil
Acaba renk ayarları mı farklı ? Nasıl kullanıyorsun kardeşim acaba cünkü bana fps modu çok soluk geldi

ASUS monitörün aynısı bende var renk kalitesi parlaklık olsun HDR desteği olsun hem de 165 Hz olması cok sahane. Kesinlikle pişman olmazsınız.

Bende de ghosting yok, ben pişman olacağını düşünmüyorum ASUS alırsan.

Bende aynısın aldım ama hiç böyle yazdığın gibi değil
Acaba renk ayarları mı farklı? Nasıl kullanıyorsun kardeşim acaba cünkü bana FPS modu çok soluk geldi

Merhaba arkadaşlar ASUS VG27wq modelini aldım yalnız sikayetlerim var benim ekran kartı eski oluğu için yetersizmi kalıyor bilmiyorum 1920X1080P 60 Hz çözünürlükte kullanabiliyorum 2. sikayetim işe 60 FPS ghosting yapar mı video izlerken hareket eden insanlar veya nesneler hareket ederken bulanıklasiyor pencereleri sürüklerken gölgelenme bulanıklasma gibi efekt yapiyor

Merhaba arkadaşlar ASUS VG27wq modelini aldım yalnız sikayetlerim var benim ekran kartı eski oluğu için yetersizmi kalıyor bilmiyorum 1920X1080P 60 Hz çözünürlükte kullanabiliyorum 2. sikayetim işe 60 FPS ghosting yapar mı video izlerken hareket eden insanlar veya nesneler hareket ederken bulanıklasiyor pencereleri sürüklerken gölgelenme bulanıklasma gibi efekt yapiyor
Hocam DP kablo ile mi bağladınız? FreeSync veya G-sync açık mı?

Hocam DP kablo ile mi bağladınız? FreeSync veya G-Sync açık mı?

HDM ile bağladım DP girişi yok ekran kartımda FreeSync açık ama ekran kartın desteği yok ilk monitörü değistimek istedim ekran kartım AMD Radeon HD 5570
Yokmu bir fikri olan?

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı