ASUS TUF GTX 1650 Super & ASUS B550M-A (Wi-Fi) 6199 TL!

Sepetist ne yapmaya çalışıyor şu an? Stoklar çok mu hareketli? Bu kadar iniş çıkışın normal olmadığını düşünüyorum.

Sepetist ne yapmaya çalışıyor şu an? Stoklar çok mu hareketli? Bu kadar iniş çıkışın normal olmadığını düşünüyorum.
Ülkede ney normal gidiyor ki. Ekonomimizin hali ortada gelmiş Afganistan'ın ekonomisini ayaklandırmamız lazım diye açıklama yapıyor.

Dolar artışı sebebiyle konu onaylanana kadar 500 TL fark nasıl olabilir yuh ya.

500 TL artacak kadar bir yükseliş olmadı ama sen bilirsin. Hatta 1 saat öncesine göre 0.6 kuruş daha düşük.

Screenshot_1.jpg

6199 TL'di 14, 05'de konuyu attım onayladığında 14,20 falandı 6699 olmuş satıcı bilerek yapmış olabilir mi acaba?

Tabii tüm çakallık satıcının. Bu fiyattan üst üste 2-3 tane satıldıysa hemen çekmiştir fiyatı yukarıya.

Tabii tüm çakallık satıcının. Bu fiyattan üst üste 2-3 tane satıldıysa hemen çekmiştir fiyatı yukarıya.

Keşke Türk milleti böyle olmasa zaten ekonomi kötü bir de millet daha dolandırmaya çalışıyor kendi insanını araba alırsın boyalımı macun mu var motor neyin nesi korkarak alırsın ekran kartı alırsın mining yapıldı mı ya da önceden lehimlerinde bir sıkıntı var mı hep akılda bir soru temiz insanlarımız olsa böyle olmaz sadece ekonomi değil biz birbirimize böyle yaptıkça güven olmaz.

Keşke Türk milleti böyle olmasa zaten ekonomi kötü bir de millet daha dolandırmaya çalışıyor kendi insanını araba alırsın boyalımı macun mu var motor neyin nesi korkarak alırsın ekran kartı alırsın mining yapıldı mı ya da önceden lehimlerinde bir sıkıntı var mı hep akılda bir soru temiz insanlarımız olsa böyle olmaz sadece ekonomi değil biz birbirimize böyle yaptıkça güven olmaz.

İşte sorunun temeli diğer insanları da geri çekiyor. Bu adam 6100 TL'den satmaya devam etse bir başka satıcı hepsini alıp kendi dükkanında daha pahalıdan satacak. Bu satıcı da alemin kerizi ben miyim deyip kendisi fiyatı yükseltiyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı