ASUS TUF GTX 1650 Super Fortnite testi

drocco

Hectopat
Makaleler
1
Daha fazla  
i5 9600K.
ASUS TUF GTX 1650 Super.
16 GB 3200 MHz RAM.

Oyun en son Ultra ayarlarda yaklaşık 1 saat oynadım. Oyuna girer girmez kartın derecesi 74 oluyor ve sabitliyor ne azalıyor ne artıyor kaç saat oynarsan oyna. Oyundan çıkar çıkmaz anında 40 derecelere düşüyor. Sistem toplayacaklara bilgi mahiyetinde. Diğer oyunları da indirdikçe test edip ekran görüntüsü alıp konu açarım.

80-120 arası FPS alıyor.

Dosya Ekleri

• Fortnite.jpg
    Fortnite.jpg
    296,2 KB · Görüntüleme: 83
Son düzenleyen: Moderatör:
Vallahi çok teşekkürler bugün ekran kartı tavsiyesi için konu açtım ve bu kartı seçtim ama sıcaklık olarak sıkıntılı falan diyorlardı içime kurt düşmüştü.
Size zahmet olmazsa başka oyunlarında test görüntüsünü atar mısınız?

Vallahi çok teşekkürler bugün ekran kartı tavsiyesi için konu açtım ve bu kartı seçtim ama sıcaklık olarak sıkıntılı falan diyorlardı içime kurt düşmüştü.
Size zahmet olmazsa başka oyunlarında test görüntüsünü atar mısınız?
CS GO yu test ettim konu açacam fakat süre var bekliyorum

1650S gibi bir kart için fazla sayılır bir değer bu. :D Fan hızı kaç? Extreme OC yapsan her halde %50 civarı fan hızındaydı sanırım belki daha fazla olabilir testlerde 70 derece civarıydı en ucuz modeller galiba ama normalde Ultra düşük soğutmalı modellerde bile hava akışı iyi olmayan kasalardaydı sanırım mesela Phoenix 1650S ITX gibi bir kart sıcaklığı 70 derece civarıydı ama bu TUF modelininki biraz fazla gibi geldi. Fiyatı kaç?

VRAM sıcaklığı ne alemde?
MSİ afterburner da hangi seçenek söyle onuda aktif edip tekrar atayım
1650S gibi bir kart için fazla sayılır bir değer bu. :D Fan hızı kaç? Extreme OC yapsan her halde %50 civarı fan hızındaydı sanırım belki daha fazla olabilir testlerde 70 derece civarıydı en ucuz modeller galiba ama normalde Ultra düşük soğutmalı modellerde bile hava akışı iyi olmayan kasalardaydı sanırım mesela Phoenix 1650S ITX gibi bir kart sıcaklığı 70 derece civarıydı ama bu TUF modelininki biraz fazla gibi geldi. Fiyatı kaç?
Kaç saat oynarsan oyna 74 dereceden bir derece daha yukarı çıkmıyor oyundan çıkınca anında 40 dereceye düşüyor
Boşta 37 derece
Cevap versene vram sıcaklığını göstermek için hangisini aktif etmek lazım msi afterburner da?

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı