ASUS TUF GTX 1660 Super ekran kartı nasıldır?

MakeMyDay

Hectopat
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Meslek
Uluslararası Ticaret
Merhaba Technopat Ailesi,

Muhtemelen bu pazartesi günü sabah saatlerinde kargoya verilecek hazır sistemimde bulunan bu ekran kartı hakkında bildiklerinizi, duyduklarınızı ve deneyimlerinizi paylaşmanızı isterim.

Bu sistem tarafıma gelecek.

Şimdiden teşekkürler :)

Son düzenleme:
Merhaba Technopat Ailesi,

Muhtemelen bu pazartesi günü sabah saatlerinde kargoya verilecek hazır sistemimde bulunan bu ekran kartı hakkında bildiklerinizi, duyduklarınızı ve deneyimlerinizi paylaşmanızı isterim.

Bu sistem tarafıma gelecek.

Şimdiden teşekkürler :)
1 Hafta önce Gaming.Gen.Tr üzerinden bu modelin R5 3600 bulunan versiyonunu aldım. Ekran kartından memnunum, kuruulum için sadece ekran kartını taktım. Windows 10 deneme sürümü sistemin içinde geldi. Kargolamada sorun yaşamadım, 3 gün içine Yurtiçi Kargo ile geldi. Firmayı da ekran kartınıda öneririm.

1 Hafta önce Gaming.Gen.Tr üzerinden bu modelin R5 3600 bulunan versiyonunu aldım. Ekran kartından memnunum, kuruulum için sadece ekran kartını taktım. Windows 10 deneme sürümü sistemin içinde geldi. Kargolamada sorun yaşamadım, 3 gün içine Yurtiçi Kargo ile geldi. Firmayı da ekran kartınıda öneririm.
Zaten ben de oradan aldım ve aldığım sistemin linkini de attım üstat gördüğün gibi :)
Ben senin kadar mutlu olamadım maalesef. 27 Mayıs'da ürünüm yurtiçi kargo tarafından çok fazla hasar almış şekilde geldi. Ürün çok kötü halde diye sıfırı gönderileceği söylendi daha dün yani 11 Haziran 14.30 gibi. Şimdi servis kayıt raporu çıkmadığı için ürününüzü kargoya vermedik dediler. Normalde dün konuştuğumda 17.00'da kargoya vereceklerdi ama vermediler. Bunu söylediler. Ben de önümüzdeki pazartesi sabahı hemen halledeceklerini düşünüyorum. Bu sefer sorunsuz gelir umarım. 25 Mayıs sabahı sipariş vermiştim ben zaten 27 Mayıs sabahı geldi hemen. Ama işte dediğim gibi ürün sanki savaştan çıkmış gibi gelmişti şansıma. Buradaki kargo şubesinden bile şüphelenmeye başladım o derece. Yani Gaming Gen TR ile bir süreç yaşıyorum ve yurtiçi kargo yüzünden iki taraf uğraşıyoruz.

Yeni konular

Geri
Yukarı