ASUS TUF GTX 1660 Super Micron bellek

Eren Dilek

Centipat
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba. Kartım ASUS TUF GTX 1660 Super. Micron bellek kartım daha yeni önceden GTX 1660 Ti ile kazım yapmaktaydım. 30.92 mh/s ile kazım yapıyordu LoL miner da şu an da bu kartım da maksimum 30.7 görebildim daha üstünü göremiyorum T-Rex Miner'da 30.7 LoL minerde 30.2 civarı görüyorum sıcaklıklar vs her şey çok güzel 51-52 derecelerde seyrediyor internette biraz araştırma yaptım çoğunlukla herkes 31-32 mh/s alıyor dün geceden beri uğraşıyorum bir türlü 30.7'nin üstünü göremiyorum önceki kartımdan bile düşük mh/s veriyor çözemedim ne sıkıntı olduğunu ben mi yanlış bir şey yapıyorum diye düşündüm.
Ayarlarım şu şekilde.
Pl: 61.
TP: 68.
CC: 0
MC: 1050.
Fan Speed: 55.

İlk önce Ctrl+f yapıp bu pencereyi aç.
Sonrasında kırmızı okla gösterdiğim en baştaki kutucuğu Shift tuşuna basılı tutarak en aşağı kadar çek. Hepsi birden aşağı kayacak.
a.jpg

Shift tuşuna basılı tutup aşağı çektikten sonraki hali şu şekilde olmalı;
b.jpg

Bütün kutucuklar aynı oranda aşağı inecek bu şekilde.
Hepsini en aşağı çektikten sonra Shift tuşuna basmadan en baştaki kutucuğu 1207 değerine getirmelisin. İnce şekilde ayarlayabilmek için yön tuşlarını kullan. En son hali şu şekilde olacak;
c.jpg

Bunu yaptıktan sonra MSI AfterBurner üzerinden tik butonuna basıp kaydetmen lazım.

Yeni konular

Geri
Yukarı