ASUS TUF K3 Red Switch Türkçe RGB Mekanik Gaming Klavye 599TL

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Sapphire 6500XT 4300'e aldim 2 hafta once. Tek oynadigim oyunda PUBG :)
O zaman sıkıntı yok dostum fiyat performans ürünü almışsın hayırlı olsun fiyat da fena değil 😁 Ben elinde zaten iyi bir ekran kartı varken birtane daha aldın sandım, mesele böyleyse sıkıntı yok. Şimdi kullanmazsın sonra kullanırsın canını sıkma 😁

O degil simdide kulaklık klavye mouse icin araniyorum da dur bakam :)
En en en uygun ve kaliteli seyler dusurursek.

O degil simdide kulaklık klavye mouse icin araniyorum da dur bakam :)
En en en uygun ve kaliteli seyler dusurursek.
Bende kulaklığa bakıyorum. Aslında ona da ihtiyacım yok ama fiyatlar cezbediyor bazı ürünlerde 😂 Elimde tüm kullanımlarda beni tatmin eden bir kulaklığım var ama mikrofonu bozuldu çalışmıyor bu yüzden yeni kulaklık alasım var ama birlikte oynayacak, ama alsam nolacak mikrofonu kullanacak bir arkadaşım yok ki..😢

:) şu an bir Logitech 300 kusur gozume carpti amma bilemiyorum. Bende KPSS hazirlaniyorum tekrardan aksam 1 saat oynuyorum sadece. Kulaklik var Rampage R3 ses kasilmiyor duz ses nereden geldigini vs kestiremiyorum. Acaba tel kulakligi is gorur mu kaliteli bir şey.

:) şu an bir Logitech 300 kusur gozume carpti amma bilemiyorum. Bende KPSS hazirlaniyorum tekrardan aksam 1 saat oynuyorum sadece. Kulaklik var Rampage R3 ses kasilmiyor duz ses nereden geldigini vs kestiremiyorum. Acaba tel kulakligi is gorur mu kaliteli bir şey.
Kulakiçi olan G333 modeli diyorsun sanırım? Bende o modele pusu atmış durumdayım 😂 Oyun için pek iyi olmuyor kulakiçi kulaklıklar ama neticede telefon için iyi model, çok fazla oyun oynanmıyorsa alıp müzik dinlemek için kullanmak daha mantıklı.

Benim arkadaş çevresi de hep KPSS'ye düştü o yüzden oyun oynayacak adam kalmadı, bende daha yeni atandım sayılır Allah kolaylık versin kardeşim sana da tüm arkadaşlarıma da gönlünüze göre nasip etsin 😁

Kulak içi olan G333 modeli diyorsun sanırım? Bende o modele pusu atmış durumdayım 😂 oyun için pek iyi olmuyor kulak içi kulaklıklar ama neticede telefon için iyi model, çok fazla oyun oynanmıyorsa alıp müzik dinlemek için kullanmak daha mantıklı.

Benim arkadaş çevresi de hep KPSS'ye düştü o yüzden oyun oynayacak adam kalmadı, bende daha yeni atandım sayılır Allah kolaylık versin kardeşim sana da tüm arkadaşlarıma da gönlünüze göre nasip etsin 😁

Nereye ne olarak atandin.

Sağlıkçıyım dostum bölüm paramedik, ön lisans sınavından 88.7 alarak Kahramanmaraş'a atandım çok şükür, memleketim😅 senin bölüm ne?

Tıbbi sekreter 77 ile kaldik :) bu alimlada gidemezsem is uzar :) yas 28 oldu.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı