ASUS TUF K7 Optik Mekanik Klavye 780TL

Rivadex

Kilopat
Makaleler
4
Yer
Istanbul
Daha fazla  
Piyasası genel olarak 900TL civarlarında geziyor, iyi bir fiyatta olduğunu söyleyebilirim, son altı ayın en ucuz fiyatında:
1630790633927.png

Optik bir mekanik klavye olması ve satıcının Amazon olması da ayrı bir güzellik.
Link:

Klavyenin optik linear switch versiyonunu 21 aydır kullanıyorum, bu zamana kadar hiçbir sorun çıkartmadı, memnunum. Yazılım, aydınlatma, optik linear switch hareket mesafesi, tepki süresi olarak gerçekten iyi bir klavye. TUF serisi fakat alt seviye gözüken, hissettiren bir tarafı yok. Genel malzeme kalitesi iyi. Manyetik, suni deri bilekliği gerçekten çok kaliteli.
Amazon ilanda switch türünü yazmamış ya da ben göremedim. Optik tactile switch, Chery MX Blue switche yakın. Optik linear switch, Chery MX Red, Silver switchlere yakın. Yay sesi var, özellikle space tuşunda duyulabiliyor fakat beni bu zamana kadar hiç rahatsız etmedi.
83EDBC33-713C-4575-ABE2-76FDD0B83037.jpeg

Buna yorum yok.

Yay sesi neredeyse bütün TUF klavyelerde olan bir sorun maalesef. Ben kendim TUF K3 kullanıyorum, belirli tuşlarında yay sesi var ancak kulaklık taktığımda hiçbir şekilde duyulmuyor, ses seviyesi düşük. K7'de de aynı problem var, bunu bilerek alın.

Yeni konular

Geri
Yukarı