ASUS TUF K7'de yay sesi normal mi?

darkdragonx

Decapat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar, bugün aldığım ASUS TUF K7 linear Switch bana ulaştı. Klavyeyi çok sevdim tuşlar falan çok iyi. Fakat tuşlara basınca yay sesi geliyor. Forumda birkaç gönderi gördüm bununla alakalı. Bu normal mi? Ne yapmalıyım?

Son düzenleyen: Moderatör:
Ne yaptınız acaba? Takip ettiğim bir klavye de bahsettiğiniz problem yüzünden alsam mı emin olamıyorum.

Ne yaptınız acaba? Takip ettiğim bir klavye de bahsettiğiniz problem yüzünden alsam mı emin olamıyorum.
Gittikçe alışıyorum ya. Artık o kadar rahatsız etmiyor gibi. Yani kafayı oraya vermezsen böyle illaki yay sesine dikkat etmezsen sıkıntı olmuyor gibi ama yine bir hafta falan kullanacağım daha da alışmayı. Bakalım belki iade ederim ama etmeyeceğim gibi duruyor. Çünkü aldığım bilgilere göre çoğu mekanik klavyede yay sesi oluyormuş.

Gittikçe alışıyorum ya. Artık o kadar rahatsız etmiyor gibi. Yani kafayı oraya vermezsen böyle illaki yay sesine dikkat etmezsen sıkıntı olmuyor gibi ama yine bir hafta falan kullanacağım daha da alışmayı. Bakalım belki iade ederim ama etmeyeceğim gibi duruyor. Çünkü aldığım bilgilere göre çoğu mekanik klavyede yay sesi oluyormuş.
Evet oluyor maalesef. Teşekkürler bilgilendirme için.

Yay sesi teknik bir sıkıntı çıkarmaz. Ayrıca ne kadar çok şikayetçi varmış, klavyenin metal plaka olmasıyla alakalı olsa gerek. 🤔
Muhtemelen öyle hocam. Çıkan ses bir de alttan yansıyıp gelince biraz daha yükseltiyor. Fakat alışınca sıkıntı olmuyor gibi. Yani eğer o yay sesini duymak için özellikle dikkat etmezsek rahatsız etmiyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı