ASUS TUF laptop donuyor

Daha fazla  
Selam dostlar geçen gün ASUS TUF Gaming laptop aldım. 2. gününde 1 kere ekranda donma oldu Alt Tab, Windows-D ve CTRL-Alt-Del bir işe yaramadı. Sizce normal midir? Bu tarz donmalar laptoplarda olur mu yoksa ileride bir sıkıntı yaratır mı? Fikri ya da deneyimi olan varsa belirtirse çok sevinirim.

Selam dostlar geçen gün ASUS TUF Gaming laptop aldım. 2. gününde 1 kere ekranda donma oldu Alt Tab, Windows-D ve CTRL-Alt-Del bir işe yaramadı. Sizce normal midir? Bu tarz donmalar laptoplarda olur mu yoksa ileride bir sıkıntı yaratır mı? Fikri ya da deneyimi olan varsa belirtirse çok sevinirim.
ASUS TUF Gaming kadar pahalı ve kaliteli bir cihazdan beklenmez bu. Daha 2. gün olduğu için aldığınız yere götürün derdinizi anlatın eğer iade yapmazlarsa ASUS servise gönderin hala donma devam ederse Tüketici Kurumuna başvurup iade isteyin.

Format atıp 1-2 gün daha kullan. Aynı sorun olursa iade edersin. Normal değil bu durum.

Sadece 1 kere oldu tekrarlamadı sizce ne yapmalıyım?

ASUS TUF Gaming kadar pahalı ve kaliteli bir cihazdan beklenmez bu. Daha 2. gün olduğu için aldığınız yere götürün derdinizi anlatın eğer iade yapmazlarsa ASUS servise gönderin hala donma devam ederse tüketici kurumuna başvurup iade isteyin.

Sadece 1 kere oldu bir daha tekrarlamadı sizce ne yapmalıyım?

ASUS TUF Gaming kadar pahalı ve kaliteli bir cihazdan beklenmez bu. Daha 2. gün olduğu için aldığınız yere götürün derdinizi anlatın eğer iade yapmazlarsa ASUS servise gönderin hala donma devam ederse Tüketici Kurumuna başvurup iade isteyin.
sadece 2. gün dondu. ekranda 1 ölü piksel var eğer 14 gün içinde 2. kez donarsa iade talep edeceğim. ölü piksel için iade mi alırlar değiştirirler mi bilemiyorum. bilginiz var ise yazar mısınız?

Yeni konular

Geri
Yukarı