Asus TUF M3 Mouse alınır mı?

Furkan Demirkıran

Kilopat
Süper Moderatör
Merhaba, hayırlı günler. Donanım Arşivinin ayın ürünleri 3 diye videosu vardı. Benim de mouse baya eski almak istiyorum da bir tane, birden fazla mouseye indirim gelmiş? Aklımda ki M3, onun haricinde ROG modellerin farklı modelleri var ve ROG hakkında bilgiye sahip değilim. Nasıl, diğer mouseler iyi midir? Palm Grip tutuşuna sahibim.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Son düzenleme:
Merhaba, hayırlı günler. Donanım Arşivi'nin ayın ürünleri 3 diye videosu vardı. Benim de mouse bayağı eski almak istiyorum da bir tane, birden fazla fareye indirim gelmiş? Aklımda ki m3, onun haricinde ROG modellerin farklı modelleri var ve ROG hakkında bilgiye sahip değilim. Nasıl, diğer mouseler iyi midir? Palm grip tutuşuna sahibim.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Alınır.

Daha önce kullanmıştım çok iyi bir mouse değil. Bütçe esnetilebiliyorsa en düşük ROG Gladius II alın. Kablosuz olması önemliyse Pugio II de alınabilir.
Pugio düşünmüyor değilim, olabilir aslında alabilirim. Sensör vs. her şeyi nasıldır iyi midir bu modelinde. Ona göre ikisi arasında bir tercih yapacağım.

Bence alınır. Fare ihtiyacım olsa sipariş verirdim.
Vallahi hocam bu eski A4Tech lerden kullanıyorum, vermek lazım ama ROG mu alsam bunu mu alsam emin olamadım.
Daha önce kullanmıştım çok iyi bir mouse değil. Bütçe esnetilebiliyorsa en düşük ROG Gladius II alın. Kablosuz olması önemliyse Pugio II de alınabilir.
Pugio modeli iyi aslında ama 410 lira fıyatına düşmüş iken bu aylarda buna indirim demek açıkcası saçmalıktan başka bir şey değil.
Screenshot_2.png

Merhaba, hayırlı günler. Donanım Arşivi'nin ayın ürünleri 3 diye videosu vardı. Benim de mouse bayağı eski almak istiyorum da bir tane, birden fazla fareye indirim gelmiş? Aklımda ki m3, onun haricinde ROG modellerin farklı modelleri var ve ROG hakkında bilgiye sahip değilim. Nasıl, diğer mouseler iyi midir? Palm grip tutuşuna sahibim.

Ben kullanıyorum gayet güzel bir ürün 1 yıl oldu bir tık sorun görmedim tavsiye ederim.

Geri
Yukarı