ASUS TUF Monitör Alınmaz mı?

Serush

Hectopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Ryzen 5 7600X, MSI PRO B650-P WIFI, * Sapphire Pulse ITX Radeon RX 570 8GB * Kingston DDR5 32GB(2x16GB) 5600MHz CL36 Fury Beast, Sharkoon SS-COOLZERO-750 750W, Arctic LIQUID FREEZER II 240, DeepCool CC560
Bu aralar önerenler çok görüyorum fakat önceden kimse önermiyordu. Input lagı çok fazla, ghosting çok gibi şikayetler görüyordum. Modelden modele değişen bir durum mu yoksa gerçekten kronik sorunlu bir seri mi?

Modelden modele değişir ama 1080p olan modellerin çoğu alınmaz fakat sorunlu olduğundan değil daha iyi alternatifleri olduğundan.
Şöyle bi baktığımda WQHD/QHD 165Hz monitörler aşırı pahalılar. Asuslar biraz daha ucuz. Tercih edilebilir mi?

Bu aralar önerenler çok görüyorum fakat önceden kimse önermiyordu. Input lagı çok fazla, ghosting çok gibi şikayetler görüyordum. Modelden modele değişen bir durum mu yoksa gerçekten kronik sorunlu bir seri mi?
Asus TUF VG24VQ 144HZ 1MS kullanıyorum , yaklaşık 2 yıldır gün içinde en kötü 2 saat kullanıyorum. 8-9 saat GTA oynayıp sonra ödevlerimi yapıyordum bir dönem, hiç ghosting yaşamadım. İnput Lag konusunda da bir şikayetim yok hiç.

Yeni konular

Geri
Yukarı