ASUS TUF Monitör Alınmaz mı?

Hocam marka ASUS olduktan sonra tercih etmenizde sorun görmüyorum. Yeter ki fatura ve garantisi olsun. Şöyle ufak bir deneyimim var Samsung sanki daha canlı geliyor bana ekrandaki canlılık ve renk doygunluğuna bakınca. Belki ince ayarla yapıldı bilmiyorum sadece kısa bir deneyimdi.

Hocam marka ASUS olduktan sonra tercih etmenizde sorun görmüyorum. Yeter ki fatura ve garantisi olsun. Şöyle ufak bir deneyimim var Samsung sanki daha canlı geliyor bana ekrandaki canlılık ve renk doygunluğuna bakınca. Belki ince ayarla yapıldı bilmiyorum sadece kısa bir deneyimdi.
Hocam ben esasında görüntü konusunda LGden başkasını tanımıyorum. Fakat onlar da çok tuzlu :D

Hocam ben esasında görüntü konusunda LG'den başkasını tanımıyorum. Fakat onlar da çok tuzlu :D

Katılıyorum 19'luk eski monitörünü kullanmıştım 2010'lu zamanlarda çok güzeldi. Zor ama ikinci elde ölü pikselsiz garantili de bakabilirsin maksat canlılıksa hocam. Eğer büyükşehirdeysen bulma ihtimalin daha fazla olur diye düşünüyorum.

Çok teşekkürler hocam.

VG279Q1A var, ilk aldığımda bir tane sıkışmış piksel vardı ve şimdi 5 tane pikselin de rengi soluk. Farklı ürünler tercih edilebilir.

Yeni konular

Geri
Yukarı