Elektronik ASUS TUF RTX 3080 15.999TL

4000 serileri alacak para olacak mı dolar 18 bine geldi halen 4000 serisi diyorsunuz alıcılar diyor biraz düşse de alalım 4000 serini almak kolay mı olacak sanki.

Etherum düştü zaten Eylül, Ekim kasım aylarında aldın aldın fiyatlar tekrar yükselecek geçen yılda bu fiyatlarda yedı yükseldi

5 günde geliyor Türkiye'de ben 4 5 defa ekran kartı aldım 4 ila 5 güninde İstanbul'a geliyor.
eth kazımı bittikten sonra bu kartların bir kıymeti olmayacak piyasada 2.el kart bolluğu olur bekleyelim görelim eylül ay ı sonrasını

4000 serileri alacak para olacak mı dolar 18 bine geldi halen 4000 serisi diyorsunuz alıcılar diyor biraz düşse de alalım 4000 serini almak kolay mı olacak sanki.
2 yıllık ekran kartlarını satış fiyatının %50’sinden yükseğe alabiliyorsa, 4000 serisini de alabilir. En kötü, şu an parasını dövize çevirebilir. Ayrıca 3080’e bakan birisi 4070 veya 4080’i de göz önünde bulundurmalı.

Etherum düştü zaten Eylül, Ekim kasım aylarında aldın aldın fiyatlar tekrar yükselecek geçen yılda bu fiyatlarda yedı yükseldi
Mining balonu patladıktan sonra Türkiye’de fiyatlar düşmedi, ben de bunun sebebini sorguladım.

2 yıllık ekran kartlarını satış fiyatının %50'sinden yükseğe alabiliyorsa, 4000 serisini de alabilir. En kötü, şu an parasını dövize çevirebilir. Ayrıca 3080'e bakan birisi 4070 veya 4080'i de göz önünde bulundurmalı.

Mining balonu patladıktan sonra Türkiye'de fiyatlar düşmedi, ben de bunun sebebini sorguladım.

Bizim ülke dolara mahkum eğer düşerse tamam alınır maalesef asansör olmuş yükseliyor @Berq arkadaşımız yazmış %50'sinden yükseğe alabiliyorsa, 4000 serisini de alabilir. Peki nasıl alacak şu an dövizde bir türlü karlı çıkarmıyor 4000 serisini nasıl alacak 3080 gibi kart 16 bin olmuş ucuz diyoruz ama yine de pahalı durumda 4060 4070 gibi kartı 25 ila 30 bin TL arası olursa yine de insanı zarara sokar.

arkadaşlar 3070 ve sonrasının fiyatlarının yüksek olması hem dolar kuru hemde yüksek mhs değerlerinden dolayı ama merge sonrası ekran kartlarının talebi eskisi gibi olmayacaktır elektrik maliyetleri ortada amerikadaki bi çok büyük minerlar sistemlerini kapatıllar eylül ay'ı neler getiricek bunu görücez merge olduğu takdirde herşeyin değişeceği kesin

Bende ASUS 3080 ROG ekran kartı aldım. 18.500'e alabildim. Ama daha gelmedi. Acaba iade etsem 4000 serisini mi beklesem arkadaşlar çok kararsızım. 4080'i acaba 20 bine alabilecek miyiz yoksa 25 30 bin civari mı olacak? Sizce napayım?

Bende ASUS 3080 ROG ekran kartı aldım. 18.500'e alabildim. Ama daha gelmedi. Acaba iade etsem 4000 serisini mi beklesem arkadaşlar çok kararsızım. 4080'i acaba 20 bine alabilecek miyiz yoksa 25 30 bin civari mı olacak? Sizce napayım?
3080 rog iyi kart hiç beklemene gerek yok 4000 serisini

Ama 10 GB versiyonunu alabildim. Yeni çıkacak ekran kartları da Türkiye'ye ocak ayı gibi. Gelecek sanırım. O zamana kadar da dolar kuru yükselecek yine. Fiyat düşse bile yine aynı yere gelecek gibi düşündü

Ama 10 GB versiyonunu alabildim. Yeni çıkacak ekran kartları da Türkiye'ye ocak ayı gibi. Gelecek sanırım. O zamana kadar da dolar kuru yükselecek yine. Fiyat düşse bile yine aynı yere gelecek gibi düşündüm.
dostum 10gb 2k ve 4k için 3 4 sene rahat yetecektir dert etmeni gerektirecek bir durum yok asıl soru mining bitince kartların geleceği durum eth nin bitmesine az kaldı eth sonrası alt coinler para kazandırmassa piyasada kart bolluğu olur buda otomatik olarak fiyat gerilemesine sebep olur

Ben biraz daha düşüneyim. 1 hafta test ederim aldığım kartı sonra iade ederim olmadı. 1 ekime kadar 14 günlük iade süremiz var. Onu kullanmak lazım

Yeni konular

Geri
Yukarı