ASUS TUF RTX 3080 19.900 TL!

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
:D

DLSS'ten daha yüksek çözünürlük çıkışı vermektedir. Üstelik, açık kaynaklı kodlamadır. Yapay zeka tabanına geçtiğinde ve yeteri kadar geliştirildiğinde DLSS'ten daha başarılı olacağını düşünüyorum.

Bunu senden daha iyi biliyorum ki zaten AMD 6000 serisinin grafik çizgisinin daha stabil olduğunu belirttim.

RTX 3060 al bakalım hangi oyunları Ultra'da açabileceksin görelim. VRAM olayını biliyor musun acaba?

RX 6600XT ile RTX aç bakalım ne oluyor VRAM 12 GB 6600XT'den iyi DLSS FSR'dan şu anlık çok daha iyi neyin tartışması AMD fanboy olduğun belli oluyor 3060 kullanıyorum daha tek bir hata almadım AMD RX 5500XT modelinde AMD ofisini tarayacak hale geldim git o sorunlu AMD kartını kullan sen.

Sadece DLSS değil RTX ve stabil olması drop olmaması wattmaan sorunu olmaması bunları yaşamadım NVIDIA tarafında ama AMD beni çok üzdü.

Sen RX 6000 serisi kullanmadın. Ayrıca yüksek çözünürlükte RTX açarsın sen. Birkaç yıl sonra RTX 3080 Ti bile 4K Ultra'da RTX açarken zorlanır. RTX oyun için öyle aman aman bir şey değil. RX 6000 serisi stabil.

:D

DLSS'ten daha yüksek çözünürlük çıkışı vermektedir. Üstelik, açık kaynaklı kodlamadır. Yapay zeka tabanına geçtiğinde ve yeteri kadar geliştirildiğinde DLSS'ten daha başarılı olacağını düşünüyorum.

Bunu senden daha iyi biliyorum ki zaten AMD 6000 serisinin grafik çizgisinin daha stabil olduğunu belirttim.

RTX 3060 al bakalım hangi oyunları Ultra'da açabileceksin görelim. VRAM olayını biliyor musun acaba?

AMD hala fiyat performanstır. Yüksek VRAM dolayısıyla.

4K ekranda RTX 3060 kullanıyorum Ultra'da oynuyorum resimlerde atarım istersen stabil drop yemeden.

@Zikkeci Kapanmaların olduğunu nereden çıkardın? Forumda doluca RX 6000 serisi kullanan var, bende dahil. Hangi biri kapanma yaşamış? Konu açıp sorabilirsin. Ben bir kere bile hata almadım. Kapanmaların nedeni sadece ekran kartı olmaz, başka bileşenler yüzünden de sistem kapanabilir.
Kapandığını hiç görmedim hocam ben de kullanıyorum.

5-6 gündür bu fiyatta tipi kötü olduğu için alınmıyor sanırım.

Rendering yapacaklar için RX 6900 XT iyi bir seçenek değil. AMD ekran kartları sadece oyun içindir ve de 3080'in Ray Tracing performansı daha başarılıdır.

Bunun tipinin neresi kötü ya fıstık gibi kart işte.

RX 6600XT ile RTX aç bakalım ne oluyor VRAM 12 GB 6600XT'den iyi

Evet RTX 3060 abisinin izinden gider. Nasıl mı bak böyle;

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

RTX 3070 8 GB VRAM ile 3-5 FPS alıyor Far Cry 6'da, 6700 XT VRAM sayesinde normal bir şeklilde oynatıyor. RTX 3070 gibi güçlü bir kartı ne de RTX ne VRAM kurtarabiliyor.

DLSS FSR'dan şu anlık çok daha iyi

Neye, kime göre daha iyi? Çok yakınlardı birbirlerine. Tek farkı şu an DLSS daha güncel. O da normal FSR daha yeni bir teknoloji.

AMD RX 5500XT modelinde AMD ofisini tarayacak hale geldim git o sorunlu AMD kartını kullan sen.

Bak bana hala AMD 5000 serisinden bahsediyorsun. :D

Sonra da böyle yorumlarda bulunuyorsun.

Bunun tipinin neresi kötü ya fıstık gibi kart işte.

Daha ucuza daha güzelini aldım. O da RTX 3080.

Arkadaşlar bundan sonra indirim konuları açmayı düşünmüyorum çünkü ne zaman konu açsam fırsatta olsa illaki altına biri RX serisi şu alınır 3000-5000 TL farkla bu alınır diyor kimse indirim köşesi olduğunu düşünmüyor TUF 3080 şu an piyasada çok daha yüksek fiyatta satılıyor iyilikte yaramıyor.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı