ASUS TUF RX 5700 XT alınır mı?

HolyAkhilleus

Centipat
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Merhabalar, aşağıda belirttiğim linkteki sistemi almayı düşünüyorum da, biliyorsunuz ASUS TUF serisi ısınma sorunu ile anılıyor ama kasa içerisinde hava akışı iyi sağlanırsa büyük bir problem olmaktan çıkar mı? Bunu merak ediyorum fikirlerinizi paylaşırsanız sevinirim çünkü bir tane daha açmıştım böyle bir konu ve kimse görmedi bir daha deniyorum.

Alma sorunlu kart sapphire nitro 5700xt alcaktım para veren başka kart aldım olmasadı sapphire nitro alırdım

En iyi soğutmaya sahip model Sapphire Nitro Plus. Kendim kullandığım için biliyorum. Sonra ise Gigabyte. Eğer Asus tercih edecekseniz Rog Strix şaşmayın.

En iyi soğutmaya sahip model Sapphire Nitro Plus. Kendim kullandığım için biliyorum. Sonra ise Gigabyte. Eğer Asus tercih edecekseniz Rog Strix şaşmayın.
Bu olur mu abi

Dosya Ekleri

• D44914EA-E343-4163-838F-4F1A420BAE38.png
    D44914EA-E343-4163-838F-4F1A420BAE38.png
    94,5 KB · Görüntüleme: 89
KANKA ben asus alcaktım 7 bin tl vardı gittim msi geforce rtx 2070 super gaming x trio aldım kötümü ettim asus aklımdaydı valla işlemcim eksik şuan tek asus alsaydım 3700x +asus r s 5700xt alabilirdim

5700xt'de Asus tuf kesinlikle tercih edilmemelidir. En kötü soğutmaya sahip ekran kartıdır. O kadar kötü ki Asus tuf serisi ekran kartlarını yeniledi.Onların adlarının sonunda evo yazıyor.Her ne kadar yenilenmiş halini dahi önermesem de tercih edebilirsiniz.

Merhabalar, aşağıda belirttiğim linkteki sistemi almayı düşünüyorum da, biliyorsunuz ASUS TUF serisi ısınma sorunu ile anılıyor ama kasa içerisinde hava akışı iyi sağlanırsa büyük bir problem olmaktan çıkar mı? Bunu merak ediyorum fikirlerinizi paylaşırsanız sevinirim çünkü bir tane daha açmıştım böyle bir konu ve kimse görmedi bir daha deniyorum.

Hocam YouTube da çokça video var. Aşırı ısınıyor . Ondan ucuz.

Gayet güzel bir tercih yapmışsın. Aldığın rakam önemli bu konularda. bende 3700x ile 5700xt kullanıyorum. Gayet memnunum her konuda. Sürekli testler izliyordum almadan önce 2070s ile kafa kafaya 2080 ile de yerine göre %5-10 daha düşük performansı var.
Evet. Bu kartın soğutma sistemi diğer tüm Asus modellerinden farklı. Tercihin Asus olucaksa bu olmalı.
Sinerji bilgisayara bakabilirsiniz. Kart olarak şu an en uygun sitelerden biri. Sapphire 5700xt Nitro Plus SE 4.072 TL şuan.

Yeni konular

Geri
Yukarı