ASUS TUF Ryzen 7 RTX 4060 24.349,00 TL'ye stokta

Ben sanırım iade edeceğim, ya da güzel bir monitör alacağım, aslında ekranı gayet güzel ama parlaklığı biraz az geliyor, ışık sızıntısı yok denecek kadar az bende karar veremedim, acaba 2K monitör performansı nasıl olur?
Bende de ışık sızması az ama bence de ekran kalitesi biraz yetersiz gibi. 12kya arkadaşım dell almıştı onun ekranı daha canlı ve parlaktı.

Mesela Valorant geçince otomatik NVIDIA geçiş yapıyor MUX'lu yapıyor bildirim geliyor sağ alttan ama CS:GO'da olmuyor illa kendim harici karta geçmem gerekiyor bunun en azından bir ayarı var mı CS'yi herhalde tam oyun gibi algılayamıyor mu bilen var mı? NVIDIA ayarlarında harici seçtim CS:GO için fakat pyhxde AMD gözüküyor tam MUX olmuyor yani bilen usta biri var mı ben masaüstü kullanıcısıyım.

IMG_20230527_213611.jpg

Var mı FPS olarak 204 ortalama alıp 12267 puan alabilen 😆😆

elime bugün geçti cihaz. cihaza ekran kartı driverını nerden indirelim? asusun sitesinden mi nvidianın sitesinden mi? my asus cidden çok saçma bir uygulama. diğer driverları kurmalı mıyım bilmiyorum asusun sitesinden. allah'tan windows update var. ips glow bende de var ama rahatsız edici değil. adı üstünde ips glow. belli bir orana kadar sıkıntı olmaz. konuya gelecek olursak hepsiburada stokları tükendi sanırsam en ucuzu 8 gb ram olan vatandaki kaldı 30k'ya. umarım piyasa coşmaz da seneye model atlarım. bu arada şu rgbnin ışıkları nasıl sabitleniyor anlayan beri gelsin.

myasus leş olduğu için tüm driverları manuel kurdum asusun sitesinden. on rağmen hala csgo da 13 fps alıyorum. gözümden kaçırdığım nedir? yardım lütfen

Eki Görüntüle 1796277

Var mı FPS olarak 204 ortalama alıp 12267 puan alabilen 😆😆
myasus leş olduğu için tüm driverları manuel kurdum asusun sitesinden. on rağmen hala csgo da 13 fps alıyorum. gözümden kaçırdığım nedir? yardım lütfen

elime bugün geçti cihaz. cihaza ekran kartı driverını nerden indirelim? asusun sitesinden mi nvidianın sitesinden mi? my asus cidden çok saçma bir uygulama. diğer driverları kurmalı mıyım bilmiyorum asusun sitesinden. allah'tan windows update var. ips glow bende de var ama rahatsız edici değil. adı üstünde ips glow. belli bir orana kadar sıkıntı olmaz. konuya gelecek olursak hepsiburada stokları tükendi sanırsam en ucuzu 8 gb ram olan vatandaki kaldı 30k'ya. umarım piyasa coşmaz da seneye model atlarım. bu arada şu rgbnin ışıkları nasıl sabitleniyor anlayan beri gelsin.

asusun lanet yazılımları(armoury crate) nedeniyleymiş hocam hallettim. bu kadar kaliteli firma nasıl bu kadar adi software sağlar akıl alır gibi değil.

Son düzenleme:
Gariptir, Mux aktifken ve turbo boost kapalı iken 90-100 fps aldığım oyunda. TB kapalı ve optimus aktif 110-120 fps alıyorum. Ayrıca TB kapatınca sıcaklıklar 60-65 derecelerde geziyor. Fan sesi neredeyse duyulmuyor. Göze alabileceğiniz bir durum ise mutlaka kapatmanızı öneririm.

Geri
Yukarı