ASUS TUF Ryzen 7 RTX 4060 24.349,00 TL'ye stokta

İade etmekten vazgeçtim, 2 TB SSD ekleyip devam edeceğim, bir de 32 GB RAM ile 16 GB RAM arasında oyunda performans farkı olur mu acaba? Ve SSD tavsiyesi verebilir misiniz?

İade etmekten vazgeçtim, 2 TB SSD ekleyip devam edeceğim, bir de 32 GB RAM ile 16 GB RAM arasında oyunda performans farkı olur mu acaba? Ve SSD tavsiyesi verebilir misiniz?
Merhaba;
Bende sizin gibi çok kararsız kaldım iade edip etmeme konusunda.
Teknosa dan bende 22499 TL Peşin fiyatına 12 taksit ile aldım. Bu fiyat bandındaki en iyi bilgisayar bence. Monster dan bile uyguna gelmiş oldu. Gerek bataryası "MUX dan nvidia ekran kartını kapatıyorum APU moduna alıyorum, Turbo Boostu da kapatıyorum 10 saat şarjı gidiyor ofis kullanımında" gerek en güncel donanım olması fikrimi değiştirdi.

Ben bunları almayı düşünüyorum.

Ram: Kingston Fury Impact 16GB 5600MT/s DDR5 CL40

SSD: WD Black SN770 1TB NVMe

Merhaba;
Bende sizin gibi çok kararsız kaldım iade edip etmeme konusunda.
Teknosa'dan bende 22499 TL peşin fiyatına 12 taksit ile aldım. Bu fiyat bandındaki en iyi bilgisayar bence. Monster'dan bile uyguna gelmiş oldu. Gerek bataryası "MUX'dan NVIDIA ekran kartını kapatıyorum APU moduna alıyorum, Turbo Boost'u da kapatıyorum 10 saat şarjı gidiyor ofis kullanımında" gerek en güncel donanım olması fikrimi değiştirdi.

Ben bunları almayı düşünüyorum.

Ram: Kingston Fury Impact 16GB 5600MT/s DDR5 CL40

SSD: WD Black SN770 1TB NVMe

Bu RAM 5600 MHz. Bizim laptop 4800 MHz destekliyor.

Geri
Yukarı