ASUS TUF serisinden 9000 TL laptop önerisi

Bütçe
9000 TL
Hocam FPS'ler büyük ihtimal RAM'lerden kaynaklı. Bende de aynı sorun var FPS'ler Online oyunlarda istediğim gibi değil. Sizden tek farkım drop yemiyorum.
Hocam ancak ben sanırım sorunun ne olduğunu buldum. Laptopta İşlemci Turbo Boost modunu kapatmıştım.Turbo Boostu açınca pek drop kalmadı :D RDR2 de şuan 60-87 fps arası alıyorum.Sıcaklık değerlerim 78-90 arası. Bu arada oyunda herşey medimda textures ultrada.Biryandan RDR2 oynuyordum da ondan bu kadar hızlı cevap verebildim :D Droplar ciddi anlamda azaldı kalmadı diyebilirim.

Hocam ancak ben sanırım sorunun ne olduğunu buldum. Laptopta işlemci Turbo Boost modunu kapatmıştım. Turbo Boost'u açınca pek drop kalmadı :D RDR2 de şu an 60-87 FPS arası alıyorum. Sıcaklık değerlerim 78-90 arası. Bu arada oyunda her şey medimda textures Ultra'da. Biryandan RDR2 oynuyordum da ondan bu kadar hızlı cevap verebildim :D droplar ciddi anlamda azaldı kalmadı diyebilirim.

Başka hangi oyunlar var sizde?

Yok hocam bende tam olarak bu cihazı aldım ancak hepsiburadadan aldım.Zaten baktığımda tüm sitelerde aynı mağaza satıyor yani nereden alırsanız aynı :D Kargosu .1.5 gün sürdü çarşamba akşam sipariş ettim cuma öğlen bana geldi. Cihazla ilgili birşey daha söyleyeyim,cihazdan 1660ti performansı almıyorsunuz,1650ti li versiyonlar şuan benden fazla fps alıyor.Ancak araştırdığımda +8 GB ram takıp 16 GB dual channel yaptığımda bilgisayardan tam performans alıyormuşuz sanırım.
Ayrıca şuanda arada sırada drop da yiyorum bununla ilgili konu da açmak istiyordum açıkçası
RAM ile kaynaklı.

çıkmayı denerim bunu alabilirim teşekkürler ya da 1650ti alıp 8x2 versiyonunu alabilirim
Ekran, sıcaklık
asusun soğutması iyi diye biliyorum pentium işlemcili çok eski bir laptopum vardı şuanda i5 1035g1 işlemci olan laptopum daha fazla ısınıyor ?
teşekkürler hepinize

çıkmayı denerim bunu alabilirim teşekkürler ya da 1650ti alıp 8x2 versiyonunu alabilirim

asusun soğutması iyi diye biliyorum pentium işlemcili çok eski bir laptopum vardı şuanda i5 1035g1 işlemci olan laptopum daha fazla ısınıyor ?
teşekkürler hepinize
Aşağıda aynı cihazın 8900Tl versiyonunu da attım ona bakın, bütçeniz dahilinde olur.

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı