ASUS TUF VG249Q vs AOC 24G2U/BK vs ViewSonic XG2405

ucantimsah

Hectopat
Daha fazla  
Aşağıda gösterdiğim üç model arasında kaldım. Önceden ASUS VG29Q olan modeli kullanıp ışık sızması nedeni ile iade ettim ama çok memnun kalmıştım. Yine ASUS almayı düşünüyorum ama sizin de bir fikrinizi almak istedim. Sizce hangisini almalıyım ya da başka bir öneriniz var mı?

ViewSonic hakkında bilgim yok. AOC modelde ölü piksel çıkma olasılığı çok fazlaymış. Vatan da çalışan bir arkadaşım 10 tane açmış 8 tanesinde ölü piksel(ler) çıkmış. ASUS olan modeli kullanıyorum. Sağ üst köşe ve sol üst köşede çok az ve küçük ışık sızması var değiştireceğim. Haricinde çok memmunum.

@ucantimsah hocam sizde de köşelerde mi sızma vardı nasıl bir ışık sızmasıydı?

ViewSonic hakkında bilgim yok. AOC modelde ölü piksel çıkma olasılığı çok fazlaymış. Vatan da çalışan bir arkadaşım 10 tane açmış 8 tanesinde ölü piksel(ler) çıkmış. ASUS olan modeli kullanıyorum. Sağ üst köşe ve sol üst köşede çok az ve küçük ışık sızması var değiştireceğim. Haricinde çok memmunum.

@ucantimsah hocam sizde de köşelerde mi sızma vardı nasıl bir ışık sızmasıydı?
parlaklık100.jpeg
parlaklık40.jpeg

100/100 ve 40/100 parlaklıkta bu şekildeydi sol alttaki sızma olmasaydı değişim yapmazdım ama sol alttaki çok rahatsız ediyordu.

Geri
Yukarı