ASUS TUF VG249Q1R DisplayPort ile 165Hz alınır mı?

UgurKalan

Kilopat
Daha fazla  
ASUS TUF VG249Q1R monitörde, DisplayPort ile 165Hz alabilir miyim? DisplayPort versiyonu (1.2). İncehesap'tan indirimle 1500TL'ye aldım, nasıl bir monitördür?

Sen baktın mı monitöre? Benim pc daha gelmedi de.
Evet, maalesef 1 adet ölü piksel çıktı mavi renkte yanmıyordu. Ve IPS glow miktarı fazlaydı, sarı renklerinden de pek memnun kalmadım. O yüzden iade için gönderdim bugün kabul edilmiş. Testlerini yaparken ölü piksel testini tarayıcınızdan tam ekran açın ve dikkatlice her rengi baştan sona inceleyin. Umarım size sorunsuz ürün gelir.

Bir an önce testlerini yapın derim, şayet sorun çıkarsa 14 gün içinde iade edebilirsiniz.

Sorun çıkarsa ürünü iade için eksiksiz ve orijinal kutusuna özenle koyup bir kağıda not yazın, (sorunlarından bahsetmeden cayma hakkınızı kullanmak istediğinizi yazın) cayma hakkınızı kullanmak üzere şubeye karşı ödemeli olarak kargolayın.

Onun haricinde üründen gayet memnundum renk canlılığı çok hoştu, 165Hz akıcılığı güzel ve ghosting yok gibi bir şey. Umarım sizde ölü piksel çıkmaz. IPS glow o kadar da önemli değil çünkü sadece siyah ekranda belli oluyor ve çoğu IPS ekranda bu olur.

Bende almayı düşünüyorum YouTube'dan ölü piksel videolarını açıp test yapın, daha önce 2 kez MSI Optix G241 almıştım bunun sayesinde ölü pikselleri rahatlıkla gördüm 1 kez değişim 1 kez iade aldım şimdi de bu ürünü almayı düşünüyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı