ASUS TUF VG249Q1R monitörde FreeSync açılmıyor

Bazı monitörler FreeSync ve 144Hz üstü için DP kablosu gerektiriyor. DP kablosu varsa deneyin yoksa biraz araştırıp lazım olduğu sonucuna varırsanız satın alırsınız.

Bazı monitörler FreeSync ve 144Hz üstü için DP kablosu gerektiriyor. DP kablosu varsa deneyin yoksa biraz araştırıp lazım olduğu sonucuna varırsanız satın alırsınız.

Hocam benim ekran kartım eski HD 5500 ekran kartıma display takamıyorum eğer display girişli bir ekran kartı taksam 1080P'de 165 Hz ve FreeSync alır mıyım?

Hocam dediğim gibi tam olarak bir şey diyemem ancak benim önceden kullanmış olduğum dahil bazı monitörler FreeSync ve G-SYNC için aynı zamanda 144Hz ve üstü için DP kablosu gerektiriyor. ASUS destek ile iletişime geçip monitörünüzün bunu gerektirip gerektirmediğini kesin olarak öğrenebilirsiniz.

1.4 HDMI girişi ile FreeSync özelliği açılabiliyor. Bu monitörde DP şart değil. 2. monitör olarak kullanıyorum bu şekilde.

Nasıl açabilirim HDMI ile arkadaşlar 120Hz verir demiş HDMI en fazla fakat ben sadec 768 pikselle alabiliyorum 120Hz'yi 1080P'de alamıyorum.

Nasıl açabilirim HDMI ile arkadaşlar 120Hz verir demiş HDMI en fazla fakat ben sadec 768 pikselle alabiliyorum 120Hz'yi 1080P'de alamıyorum.
1.4 HDMI kablonuz varsa alıp ayarlardan çok rahat ayarlayabilirsiniz. Ancak 1.4 olmazsa 120’de takılırsınız.
1.4 HDMI kablonuz varsa alıp ayarlardan çok rahat ayarlayabilirsiniz. Ancak 1.4 olmazsa 120’de takılırsınız.
165Hz açılmaz 1.4 HDMI ile. 144Hz açarsınız.

Yeni konular

Geri
Yukarı