ASUS TUF VG24VQ fare imlecini gölgesinin takip etmesi

DeSouzaAlex

Kilopat
Daha fazla  
Arkadaşlar, bahsettiğim sorun masaüstünde biraz canımı sıkıyor. Bu bir panel arızası mı acaba? Kullandığım ekran kartı ASUS RX 580 8 GB versiyonu. @Denji Hocam bakarsan sevinirim.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Şu ayarın açık olup olmadığına bir bakar mısınız?

Dosya Ekleri

• a.PNG
    a.PNG
    10,4 KB · Görüntüleme: 37
Arama kısmına tema yazın, çıkan Temalar ve ilgili ayarlar seçeneğini seçin Fare İmleci ni seçin ve yukarıdan işaretçi seçenekleri sekmesini tıklayın orada bulabilirsiniz
Akşam deneyeyim eve gidince. Bu ayar varsayılan olarak işaretli olmuyor değil mi? Eski monitörde olmuyordu sanki. Ghosting de değil sanırım daha farklı bir duruma benziyor hiç karşılaştınız mı?

Akşam deneyeyim eve gidince. Bu ayar varsayılan olarak işaretli olmuyor değil mi? Eski monitörde olmuyordu sanki. Ghosting de değil sanırım daha farklı bir duruma benziyor hiç karşılaştınız mı?
Vallahi hiç karşılaşmadım. Ben de dün yeni bir monitör aldım eski monitörümde yok böyle bir durum aslında attığınız videoda ghosting de görünüyor (izin de arkasında kalan yavaş sararma ve yok olma efekti) ancak asıl ön planda olan sanki bu ayar seçilince çıkan sonuç gibi görünüyor. Default olarak bu ayar kapalıdır ama çok benzediği için aklıma bu geldi belki bir şekilde açılmış olabilir. Onun dışında bir şekilde monitör ayarlarından da yapılıyor olabilir. Umarım halledersiniz.

Vallahi hiç karşılaşmadım. Ben de dün yeni bir monitör aldım eski monitörümde yok böyle bir durum aslında attığınız videoda ghosting de görünüyor (izin de arkasında kalan yavaş sararma ve yok olma efekti) ancak asıl ön planda olan sanki bu ayar seçilince çıkan sonuç gibi görünüyor. Default olarak bu ayar kapalıdır ama çok benzediği için aklıma bu geldi belki bir şekilde açılmış olabilir. Onun dışında bir şekilde monitör ayarlarından da yapılıyor olabilir. Umarım halledersiniz.
Panelde sıkıntı olsa oyunlarda da yapmaz mıydı onu anlayamadım tam açıkçası.

Yeni konular

Geri
Yukarı