ASUS TUF VG24vqe monitörden ses gelmiyor

TheNorth21

Picopat
Yer
istanbul
ASUS TUF VG24vqe modelini kullanıyorum. Okuduğuma göre çoğu ASUS monitörler hoparlör olsa da çalişmiyormuş. Kronik arıza sanırım. Çözümü bilen varsa yardım edilirse çok sevinirim.

Er73748

Hectopat
Makaleler
1
Ne ile bağladınız bilgisayarı? Dönüştürücü kullanıyor musunuz?

Qest

Picopat
Hocam gereksiz mesaj diye raporlamayın ama monitörlere hoparlor koyulmaz, koyulsada ses az gelir. Benim monitörümde böyle ASUS hoperlörlü diye aldık, ses gelmese daha iyiydi bıcımıcık sesi var. Kulaklık almanızı öneririm ben aldım.

DracheN

Kilopat
Yer
Jüpiter
ASUS TUF VG24vqe modelini kullanıyorum. Okuduğuma göre çoğu ASUS monitörler hoparlör olsa da çalişmiyormuş. Kronik arıza sanırım. Çözümü bilen varsa yardım edilirse çok sevinirim.
Kronik arıza falan değil, ben de TUF VG24VQ model var fena olmayan sesi var memnunum sesten.

KS
T

TheNorth21

Picopat
Yer
istanbul
Bir yerde okumuştum kronik diye o yüzden yazdım.
Hocam gereksiz mesaj diye raporlamayın ama monitörlere hoparlor koyulmaz, koyulsada ses az gelir. Benim monitörümde böyle ASUS hoperlörlü diye aldık, ses gelmese daha iyiydi bıcımıcık sesi var. Kulaklık almanızı öneririm ben aldım.

Hocam HyperX kulaklık kullanıyorum fakat babamla arada oyun oynuyoruz. O yüzden özellikle höperlörlü monitör aldık.
Ne ile bağladınız bilgisayarı? Dönüştürücü kullanıyor musunuz?

Display Port. HDMI ile de denedim olmadı

Nackhata

Hectopat
Aygıt yöneticisini açıp ses giriş ve çıkışlarına bakabilir misiniz? Orada monitörün hoparlörü gözüküyor mu?

Yukarı