ASUS TUF VG24vqe monitörden ses gelmiyor

TheNorth21

Picopat
Yer
istanbul
Daha fazla  
ASUS TUF VG24vqe modelini kullanıyorum. Okuduğuma göre çoğu ASUS monitörler hoparlör olsa da çalişmiyormuş. Kronik arıza sanırım. Çözümü bilen varsa yardım edilirse çok sevinirim.

Hocam gereksiz mesaj diye raporlamayın ama monitörlere hoparlor koyulmaz, koyulsada ses az gelir. Benim monitörümde böyle ASUS hoperlörlü diye aldık, ses gelmese daha iyiydi bıcımıcık sesi var. Kulaklık almanızı öneririm ben aldım.

ASUS TUF VG24vqe modelini kullanıyorum. Okuduğuma göre çoğu ASUS monitörler hoparlör olsa da çalişmiyormuş. Kronik arıza sanırım. Çözümü bilen varsa yardım edilirse çok sevinirim.
Kronik arıza falan değil, ben de TUF VG24VQ model var fena olmayan sesi var memnunum sesten.

Bir yerde okumuştum kronik diye o yüzden yazdım.
Hocam gereksiz mesaj diye raporlamayın ama monitörlere hoparlor koyulmaz, koyulsada ses az gelir. Benim monitörümde böyle ASUS hoperlörlü diye aldık, ses gelmese daha iyiydi bıcımıcık sesi var. Kulaklık almanızı öneririm ben aldım.

Hocam HyperX kulaklık kullanıyorum fakat babamla arada oyun oynuyoruz. O yüzden özellikle höperlörlü monitör aldık.
Ne ile bağladınız bilgisayarı? Dönüştürücü kullanıyor musunuz?

Display Port. HDMI ile de denedim olmadı

Aygıt yöneticisini açıp ses giriş ve çıkışlarına bakabilir misiniz? Orada monitörün hoparlörü gözüküyor mu?

Aynı sorun bende de var ekranda falan calisiyor görünüyor ama ses vermiyor iade edeceğim sanırım daha 1 hafta oldu sorun eğer bozuk olmasıysa ASUS sınıfta kaldı bu konuda.

VG24VQE modelinde hoparlör yok. Üründen memnunsanız kullanmanızı tavsiye ederim. Hoparlör olan VG24VQ modelini kullanıyorum. Hoparlörü hiç yoktan iyidir seviyesinde.

Yeni konular

Geri
Yukarı