ASUS TUF VG27AQ ViewSonic VX2758 LG 27GL850-B hangisini almalıyım?

LG 27GL850-B.
Nedenine gelecek olursak GtG olarak da 1ms ancak bu TUF VG27AQ da 4ms kadar çıkıyor. Ayrıca NanoIPS ve ölü piksel sorunun olmaması(daha doğrusu ihtimalinin diğer markalara göre az olması diyelim) en büyük artısı.

Ben 27AQ almıştım. Ancak içinde kıl ya da toz gibi bir şey çıktığı için iade etmek durumunda kaldım. Ondan önce de vg279q almıştım onda da ölü piksel çıkmıştı. En sonunda aile bireylerimden biri rahatsızlanınca topladığım sistemi satılığa çıkarmak zorunda kaldım. Keyfim de kaçmıştı zaten. VX2758 de incelemiştim onun da malzeme kalitesi ve dönüş açılarını beğenmemiştim. Bütçe sıkıntınız yoksa tavsiyem LG27FL850-B

Dosya Ekleri

• IMG_20200303_144908.jpg
    IMG_20200303_144908.jpg
    1,4 MB · Görüntüleme: 76
  • TTF.jpg
    TTF.jpg
    2,2 MB · Görüntüleme: 87
LG 27GL850-B.
Nedenine gelecek olursak GtG olarak da 1ms ancak bu TUF VG27AQ da 4ms kadar çıkıyor. Ayrıca NanoIPS ve ölü piksel sorunun olmaması(daha doğrusu ihtimalinin diğer markalara göre az olması diyelim) en büyük artısı.

Ben 27AQ almıştım. Ancak içinde kıl ya da toz gibi bir şey çıktığı için iade etmek durumunda kaldım. Ondan önce de vg279q almıştım onda da ölü piksel çıkmıştı. En sonunda aile bireylerimden biri rahatsızlanınca topladığım sistemi satılığa çıkarmak zorunda kaldım. Keyfim de kaçmıştı zaten. VX2758 de incelemiştim onun da malzeme kalitesi ve dönüş açılarını beğenmemiştim. Bütçe sıkıntınız yoksa tavsiyem LG27FL850-B
İlk resim ne onu anlayamadım pencere mi?
RTX 2080S model kart için 4K 60 Hz mi yoksa 2K LG olan mı?

Son düzenleme:
İlk resimde böyle tüy gibi bir şey var benim kamerada iyi çıkmamıştı gerçi.
4K çok önermiyorum oyuncu için 2K yeterlidir. Bütçe de önemli tabii.

Kardeşim bir de şu monitör var. ViewSonic XG270QG.
Ama paneli LG üretmiş, 2000 TL LG daha ucuz. ViewSonic direkt gsync. LG ise gsync desteği var.

2000 TL fazla vermek doğru mu? yoksa LG’yi Vatan Bilgisayar’dan alayım.
İlk resimde böyle tüy gibi bir şey var benim kamerada iyi çıkmamıştı gerçi.
4K çok önermiyorum oyuncu için 2K yeterlidir. Bütçe de önemli tabii

Tamam.

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı