ASUS TUF vs Dell G515 SE

bonnieatmorn

Hectopat
Makaleler
1
ASUS TUF: Ryzen 7 4800H + GTX 1650 Ti + 3200 MHz + 60 Hz.

Dell G515 SE: Ryzen 5 4600H + RX5600M + 3200 MHz + 60 Hz.

Arkadaşlar bu iki laptop arasından hangisi tercih edilir sizce? Dell ekran kartı iyi ama AMD olması bende biraz soru işareti oluşturdu. Ve güncel AAA oyunlarda aralarında kaç FPS fark olur? ASUS markaya daha fazla güvendiğim ve NVIDIA olduğu için eğer aralarında fazla FPS farkı yoksa ASUS almayı düşünüyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:

Arkadaşlar bu iki laptop arasından hangisi tercih edilir sizce? Dell ekran kartı iyi ama AMD olması bende biraz soru işareti oluşturdu. Ve güncel AAA oyunlarda aralarında kaç FPS fark olur? ASUS markaya daha fazla güvendiğim ve NVIDIA olduğu için eğer aralarında fazla FPS farkı yoksa ASUS almayı düşünüyorum.
Rx5600M yeni çıktı ve 1660ti dan daha çok performans veriyor.
Dell markasını öneririm iyice araştırın kronik bir sorunu var mı diye.

Hocam oyun oynayacaksanız delli tercih edin.Ama iş yapacaksanız 2side idare eder.Asus tuf un işlemcisi daha iyi dellin ekran kartı.Siz bilirsiniz.Hangisi içinize daha çok sindiyse hemen hemen eşit.

Ben, hayvani gücü ve ''nispeten'' cep yakmamasından dolayı Dell' i satın aldım. Nvidia' dan sonu 50 ile biten kartlı bir model tercih etmeyiniz. 1 yıl sonra performansı yetersiz kalmaya başlayacaktır.

Ben, hayvani gücü ve ''nispeten'' cep yakmamasından dolayı Dell' i satın aldım. Nvidia' dan sonu 50 ile biten kartlı bir model tercih etmeyiniz. 1 yıl sonra performansı yetersiz kalmaya başlayacaktır.
Ben Asus Tuf'u tercih ettim. Dell'deki ısınma sorunu Asus'dan daha beter. Asus'a nazaran GPU ve SSD ısınması da var ayrıca. Radeon ekran kartı da bence laptop tarafında NVIDIA'nın rakibi değil. Aralarındaki performans farkı da 20 FPS. 1650 Ti'ın da bence düşük ayarlara düşene kadar en az 2 yılı var. 5600M de fazladan 1 yıl götürür sonra o da low ayarlara düşer.

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı