ASUS USB-AC53 nano sinyal mesafesi ne kadar?

Furkan45

Hectopat
Yer
Manisa
Daha fazla  
Meslek
Üniversite Öğrencisi
Gaming gecesinde bugün bu indirime girmiş. 100TL kadar inerse almayı düşünüyordum ama antensiz diye mesafesi kısa olur diye düşündüm. Mesafesi uzun mu 10-15 metreden sorunsuz çekebiliyor mu masaüstü için almak istiyorum.
Daha önce bunu önermişlerdi. Sizce hangisi almalıyım?

Ekran Alıntısı.PNG

Bir de bu varmış. DBi'lerden falan anlamıyorum hangisinin çekiş gücü daha yüksek sizce hangisi alayım.

Son düzenleme:
Gaming gecesinde bugün bu indirime girmiş. 100TL kadar inerse almayı düşünüyordum ama antensiz diye mesafesi kısa olur diye düşündüm. Mesafesi uzun mu 10-15 metreden sorunsuz çekebiliyor mu masaüstü için almak istiyorum.
Daha önce bunu önermişlerdi. Sizce hangisi almalıyım?

Eki Görüntüle 848440

Bir de bu varmış. DBi'lerden falan anlamıyorum hangisinin çekiş gücü daha yüksek sizce hangisi alayım.

Eğer AC destekli bir modemin yoksa bu tarz cihazlar işine yaramaz kablo çekmen çok daha iyi olur onun dışında AC destekli modemin varsa çekim gücü olarak bu cihazlar isteklerini karşılamaz antenli cihazlara bakmanı öneririm.

Eğer AC destekli bir modemin yoksa bu tarz cihazlar işine yaramaz kablo çekmen çok daha iyi olur onun dışında AC destekli modemin varsa çekim gücü olarak bu cihazlar isteklerini karşılamaz antenli cihazlara bakmanı öneririm.

Bilmiyorum Kablonet'in modemini kullanıyoruz galiba var 2. masaüstü kendinden antenli interneti antenle veriyorum. Benim masaüstüne yazıcıyı bağlamak için almak istiyordum. Bir de üniversiteler açılırsa ev tutmamız gerek gideceğim yerde altyapılar çok kötü telefon bile düzgün çekmiyor Kablonet yoktur büyük ihtimal mecbur ADSL alacağız 20-25 metre kablo çekmek istemiyorum.

Geri
Yukarı