Elektronik Asus USB-AC58 DualBand AC1300 Kablosuz Adaptör Çift Antenli- ASUS Cash Back ile 49TL

1664775985649.png

Arkadaşlar bana ödeme yapılamadı diye mail geldi. Tabii öncesinde mail atıp durumu sormuştum ondan dolayı cevap vermiş olabilirler belki hiç cevap vermiyorlardır.
Neyse sorun şu. IBAN bilgisini zaten kopyala yapıştır yapıyorum ancak BIC kodunu müşteri hizmetleri ile teyit etmeme rağmen müşteri hizmetleri de web sitesi de yanlış bilgi vermiş.
Sitede bile TCZBTR2AXXX olarak gösteriyor.

1664776095758.png

Ancak gel gelelim 2. kez müşteri hizmetlerini aradığımda sonda bulunan XXX'ler olmayacak dedi. Yani TCZBTR2A yeterliymiş.
Ben bunu aslında siteyi İngilizce diline çevirdiğimde fark ettim. Neden böyle her yerden gol yiyoruz anlamıyorum bu ülke ne zaman adam olacak...

1664776195620.png

Şimdi maile yeni BIC kodu ile yanıt yazdım. Belki ihtiyacı olan olur bu şekilde halletsinler umarım sorun çıkmaz.

Eki Görüntüle 1534353

Arkadaşlar bana ödeme yapılamadı diye mail geldi. Tabii öncesinde mail atıp durumu sormuştum ondan dolayı cevap vermiş olabilirler belki hiç cevap vermiyorlardır.
Neyse sorun şu. IBAN bilgisini zaten kopyala yapıştır yapıyorum ancak BIC kodunu müşteri hizmetleri ile teyit etmeme rağmen müşteri hizmetleri de web sitesi de yanlış bilgi vermiş.

Eki Görüntüle 1534354

Ancak gel gelelim 2. kez müşteri hizmetlerini aradığımda sonda bulunan XXX'ler olmayacak dedi. Yani TCZBTR2A yeterliymiş.
Ben bunu aslında siteyi İngilizce diline çevirdiğimde fark ettim. Neden böyle her yerden gol yiyoruz anlamıyorum bu ülke ne zaman adam olacak...

Eki Görüntüle 1534355

Şimdi maile yeni BIC kodu ile yanıt yazdım. Belki ihtiyacı olan olur bu şekilde halletsinler umarım sorun çıkmaz.
Bana da Garanti Bankası XXX koyarak yazmamı söylemişti BIC kodunu. Hangi mail adresine ulaşacağız acaba hocam?

Eki Görüntüle 1534353

Eki Görüntüle 1534354

Eki Görüntüle 1534355

Ben ödemeyi hala alamadığımı ve herhangi bir sorun olup olmadığını sordum, zaman kaybı olmasın diye de maile katılım kodumu ve banka bilgilerimi (BIC düzeltilmiş olarak) eklemiştim. Gelen cevap șöyle:
IMG_20221004_135228.jpg

Asus ödeme mevzusunda yan çizmez umarım.

Ben ödemeyi hala alamadığımı ve herhangi bir sorun olup olmadığını sordum, zaman kaybı olmasın diye de maile katılım kodumu ve banka bilgilerimi (bıc düzeltilmiş olarak) eklemiştim. Gelen cevap șöyle:
Eki Görüntüle 1535272
ASUS ödeme mevzusunda yan çizmez umarım.

Ben mail attıktan 2 gün sonra ödeme geldi bana.

Geri
Yukarı