ASUS USB N14 çekmeme sorunu

CptMehmetCZ

Hectopat
Daha fazla  
Merhabalar, Bugün eski wireless adaptörüm olan Everest 689-N kırıldığı için Asus USB N14 aldım. Fakat az önce test yaptığımda tam bir hayal kırıklığına uğradım. Eskiden 20 Wi-Fi full çekiyordu, bağlantı hızlarıda iyidi. Fakat şimdi 10 tane çekiyor onlarda zayıf ve orta sinyal kalitesinde. Çok kötü durumdayım ne yapmalıyım? Driver olarak CD'de verdikleri sürücüyü kullanıyorum.

Bence yanlış gösteriyordu Everest. Gerçeklerle yüzleşme zamanı. :)
Ama çoğunun şifresi vardı bende ve güzel çekiyordu. Gerçekten çok şaşırdım dandik Everest nasıl Dünya markası Asustan çok daha iyi çekebilir hala anlamış değilim. 2. Sorum bunu Teknosadan aldım iade şartlarını bilen varmı? Aynı durumda olan arkadaşlar için rehber olur.

Mesafeli satışlarda 14 gün içerisinde iade hakkınız var. Onun dışında mağaza ile görüşmeniz gerekiyor, kanunları okuyun size uygun olana göre gidip sorununuzu anlatın.

Mesafeli satışlarda 14 gün içerisinde iade hakkınız var. Onun dışında mağaza ile görüşmeniz gerekiyor, kanunları okuyun size uygun olana göre gidip sorununuzu anlatın.
Eğer sık boğazlık ediyorsam özür diliyorum. Diyelim iade ettim. Asus'u TP-LINK WN8200ND adlı adaptör ile değistirsem işimi görürmü?

Daha önce kullanmadığım bir şey için yorum yapamam ama bence Asus işini gayet güzel yapıyor, ben şahsen kullandım gerçekten beğendim. 2x5dbi yüksek kazançlı antenleri sayesinde daha yüksek çekim alanı sunuyor.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı