Asus UX32LN mi Asus N550JK mı?

Siz olsanız hangisini alırdınız?

• UX32LN

Oy: 0 0,0%
  • N550JK

Oy: 3 100,0%

• Oy verenlerin toplamı
    3

kaymakf

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar, önümüzdeki ay bir dizüstü bilgisayar almayı planlıyorum, Asus n550jk almayı düşünüyordum ama UX32LN'i görünce ikisi arasında kaldım diyebilirim. Bu iki bilgisayar hakkındaki görüşlerinizi alabilir miyim?

Asus N550JK-CN167D: Asus N550JK-CN167D Notebook - Laptop, laptop fiyatları, notebook, dizüstü bilgisayar, asus laptop , lenovo notebook, dell dizüstü bilgisayar

Asus UX32LN-R4060H: Asus UX32LN-R4060H Zenbook ince tasarımı ile gözdoluran asus notebook modelleri pcdepo.comda - Laptop, laptop fiyatları, notebook, dizüstü bilgisayar, asus laptop , lenovo notebook, dell dizüstü bilgisayar

Birisi dizüstü, diğeri ise Ultrabook. Biraz kullanım amacını belirtmelisin.

Bak birisi 1.45 Kg, diğeri ise 2.30 Kg. Kategoriler çok farklı.
Haklısınız, başlık biraz saçma oldu ama asıl sormak istediğim; aralarındaki performans farkı çok büyük müdür, o ağırlığı taşımaya değecek kadar fark var mıdır? Ultrabook konseptini çok beğeniyorum ama ultrabookların performansları konusunda tereddütlerim var. Oyun konusunda da önümüzdeki 3-4 yılda çıkacak oyunları düşük ayarlarda bile oynatsa yeter. Sizce gt840m bunun için yeterli olur mu? Bir de 13.3" ekran oyun oynarken, film izlerken ve genel kullanımda 15.6"e göre çok fark eder mi? Çok uzattım şimdiden teşekkürler.

Son düzenleme:
Haklısınız, başlık biraz saçma oldu ama asıl sormak istediğim; aralarındaki performans farkı çok büyük müdür, o ağırlığı taşımaya değecek kadar fark var mıdır? Ultrabook konseptini çok beğeniyorum ama ultrabookların performansları konusunda tereddütlerim var. Oyun konusunda da önümüzdeki 3-4 yılda çıkacak oyunları düşük ayarlarda bile oynatsa yeter. Sizce gt840m bunun için yeterli olur mu? Bir de 13.3" ekran oyun oynarken, film izlerken ve genel kullanımda 15.6"e göre çok fark eder mi? Çok uzattım şimdiden teşekkürler.

Amaç oyunsa mecburen:
Asus N550JK-CN167D Notebook Fiyatı : 2.562,00 TL Asus Notebook > Asus

Ultrabook'larla uzun süre oyun oynarsanız ömrünü kısaltırsınız.
Zaten oyun amaçlı değillerdir.

Bu yüzden önerim cn167d olacaktır.

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı