ASUS VG248QE 144 Hz nasıl alabilirim?

haydar22

Centipat
Merhabalar. Yaklaşık 3 ay önce ASUS VG248QE modelli monitörünü aldım. 60 Hz alıyorum HDMI ile nasıl 144 Hz yapabilirim? Ekran kartımda DVI girişi yok bu yüzden kutudan çıkan DVI ile 144 Hz alamıyorum. Display Port ile 144 Hz alabilir miyim? Ayrıca kablo önerir misiniz?

Son düzenleyen: Moderatör:
Valla galiba ASUS'lar HDMI ile 144 vermiyor. Ben de VG24VQ aldım bir hafta önce. HDMI ile maks 120Hz verdi. DisplayPort'la bağlayınca 144 veriyor. Orijinal kablosunu kullanıyorum kutudan çıkan.

Valla galiba ASUS'lar HDMI ile 144 vermiyor. Ben de VG24VQ aldım bir hafta önce. HDMI ile maks 120Hz verdi. DisplayPort'la bağlayınca 144 veriyor. Orijinal kablosunu kullanıyorum kutudan çıkan.
Hocam selamlar, memnun musunuz acaba üründen? Va panel ile renkleri özellikle siyahları güzel gözüküyor. Fakat ghosting varsa hiç bulaşmayı düşünmüyorum.

Hocam selamlar, memnun musunuz acaba üründen? Va panel ile renkleri özellikle siyahları güzel gözüküyor. Fakat ghosting varsa hiç bulaşmayı düşünmüyorum.
Merhaba, memnunum. Sadece bir iki problemi var. Birincisi bir driverı yok ve kendi arka panelinden ayarlıyorsun özelliklerini. İkincisi teknolojileri gayet iyi ancak neyin neye yaradığı aşırı bir şekilde anlaşılmıyor. Deneme yanılma yöntemiyle bakıyorum ben. Ghosting vs. rastlamadım pek. MPRT açınca zaten ekran hızına yetişemiyorum gibi oluyor herhangi bir görüntü sekmeden direkt güzel. :D

Geri
Yukarı