Çözüldü ASUS VG248QE 144 Hz olmuyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

iguana.adam

Femtopat
Daha fazla  
ASUS VG248QE modelli bir monitöre sahibim. Birkaç yıl önce aldım ve yeni öğreniyorum monitör Hz değeri arttırmasının olduğunu. Bunu öğrendiğim zaman 60'ın üstüne çıkmadığını fark ettim ama aslında monitörüm 144 Hz. Belki 144 değildir diye her yerden aradım ama her yerde 144 yazıyordu bunu. Nasıl çözerim?

Çözüm
ASUS VG248QE modelli bir monitöre sahibim. Birkaç yıl önce aldım ve yeni öğreniyorum monitör Hz değeri arttırmasının olduğunu. Bunu öğrendiğim zaman 60'ın üstüne çıkmadığını fark ettim ama aslında monitörüm 144 Hz. Belki 144 değildir diye her yerden aradım ama her yerde 144 yazıyordu bunu. Nasıl çözerim?
Aynı monitörü kullanıyordum. Bu monitör HDMI ile 60 Hz üstüne çıkmıyor, DP bağlamanız lazım.
ASUS VG248qe modelli bir monitöre sahibim. Birkaç yıl önce aldım ve yeni öğreniyorum monitör Hz değeri arttırmasının olduğunu. Bunu öğrendiğim zaman 60'ın üstüne çıkmadığını fark ettim ama aslında monitörüm 144 Hz. Belki 144 değildir diye her yerden aradım ama her yerde 144 yazıyordu bunu. Nasıl çözerim?

NVIDIA Denetim Masası'ndan 144 yapın.

Aynı monitörü kullanıyordum. Bu monitör HDMI ile 60 Hz üstüne çıkmıyor, DP bağlamanız lazım.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Bu videoda olduğu gibi yapabilirsiniz.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Yanlış model numarasına ait görsel.
Kaynak atamayacağım ama monitör HDMI sürümü desteklemesine rağmen HDMI üzerinden asla 60 Hz üstü vermiyor.
İyi salladın dostum. Veya sallamak demeyelim de kendi kullanım kılavuzunda böyle belirtilmemiş :D

Screenshot_194.png

Yeni konular

Geri
Yukarı