ASUS VG248QG Ölü Piksel

Savia

Kilopat
Makaleler
1
Monitör bugün elime ulaştı ve 1 ölü piksel var. Yerinden ve küçüklüğünden dolayı geri göndermekle, değişimle vs. uğraşsam mı diye kararsızım. Sizin fikriniz nedir Sosyal halkı?

Fotoğraflar:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
(Fotoğrafları Sosyal'e yükleme kuralının bilincindeyim fakat fotoğrafların boyutu 4 MB'tan yüksek olduğu için Sosyal'e yükleyemedim, imgur sorun oluşturmaz umarım.)

Son düzenleme:
Monitör bugün elime ulaştı ve 1 ölü piksel var. Yerinden ve küçüklüğünden dolayı geri göndermekle, değişimle vs. uğraşsam mı diye kararsızım. Sizin fikriniz nedir Sosyal halkı?

Fotoğraflar:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
(Fotoğrafları Sosyal'e yükleme kuralının bilincindeyim fakat fotoğrafların boyutu 4 MB'tan yüksek olduğu için Sosyal'e yükleyemedim, imgur sorun oluşturmaz umarım.)
Sonradan pişman olmayacağım diyorsan gönderme, fakat göndersen daha iyi olur bence, en fazla 2 hafta daha beklersin sonra sorunsuz monitör kullanırsın, tabi sen bilirsin.

Sonradan pişman olmayacağım diyorsan gönderme, fakat göndersen daha iyi olur bence, en fazla 2 hafta daha beklersin sonra sorunsuz monitör kullanırsın, tabi sen bilirsin.
Sonradan pişman olabilirim tabii de şu an geri göndermek, servisin kontrol etmesi ve benzeri işlemler de çok sıkıntılı COVID meselesi yüzünden. Normal zamanda kabul edeceğim bir şey değil aslında :( O yüzden arada kaldım.

Değiştirme hakkın varsa kullan derim. İleri de satmak istediğinde, açıklamaya yazmak zorunda kalacaksın ve alıcıların fiyat kırma politikaları devreye girecek. Sinek küçük ama miğde bulandırır.

BETAPLUSTEKNOLOJI'den mi aldınız siz de? Ben de sipariş verdim ve ölü piksel çıkarsa diye ödüm kopuyor. Yorumları okudum 1-2 ölü pikseli iade almıyoruz falan yazmış. Monitörlerde 14 günlük cayma hakkı yok mu acaba. Bence cayma hakkınızı kullanmayı deneyin sizi kandırmaya çalışırlarsa da inanmayın.

BETAPLUSTEKNOLOJI'den mi aldınız siz de?
Hayır, Hepsiburada.
Yorumları okudum 1-2 ölü pikseli iade almıyoruz falan yazmış.
Evet, firmalar onu söylüyor fakat ısrarcı olunca ve yasal haklarınıza başvuracağınızı söyleyince bir şey diyemiyorlar genelde. En son THH ile yine söke söke iade edilir :)
Monitörlerde 14 günlük cayma hakkı yok mu acaba?
Var.
Bence cayma hakkınızı kullanmayı deneyin sizi kandırmaya çalışırlarsa da inanmayın.
Monitörü hayli beğendim, iade etmek istemem ama değişim yaptırmayı deneyebilirim duruma göre. Bakalım...

Hepsiburada'daki satıcı da zaten BETAPLUSTEKNOLOJI bakın:

Dosya Ekleri

• 2.png
    2.png
    39,3 KB · Görüntüleme: 53
Ha pardon, ben bundan önce VG279Q kullanıyordum ve sadece 1 tane yarı ölü pikseli var diye çok dert edip satmıştım. Üstelik sağ alt tarafta hiç belli bile olmayacak bir yerdeydi. Yerinizde olsam iade eder yeniden alırdım.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı