ASUS VG249Q görüntü ayarları

Teşekkür ederim, tabii ki sonucu bildiririm.

Evet, az önce mail üzerinden de yasal iade etme hakkımı kullanarak ürünü iade etmek istediğimi belirttim. Yeni alacağım ürün de yine QP üzerinden olacak. Umarım bir sorun çıkarmazlar.
Bir de merak ettim, oyunlarda performansı nasıl acaba? Başka monitör aldım ama hep merak etmişimdir 144Hz 1ms IPS nasıl diye, hatta konum vardı forumda. Eskiden TN kullanıyormuşsunuz sanırım eğer o 1ms ise kıyaslayabilir misiniz? Bir de bunu iade edip ne almayı düşünüyorsunuz?

Bir de merak ettim, oyunlarda performansı nasıl acaba? Başka monitör aldım ama hep merak etmişimdir 144Hz 1ms IPS nasıl diye, hatta konum vardı forumda. Eskiden TN kullanıyormuşsunuz sanırım eğer o 1ms ise kıyaslayabilir misiniz? Bir de bunu iade edip ne almayı düşünüyorsunuz?
Eskiden 60Hz bir monitör kullanıyordum. Ona bakarak tabii ki daha akıcı oluyor. Renkler konusunda ise beni tatmin etmedi, eski monitörüm TN olmasına rağmen gözüme renkleri daha canlı geliyor. Eğer iadem onaylanırsa ise ne alacağım konusunda hiç bir fikrim yok.

Eskiden 60Hz bir monitör kullanıyordum. Ona bakarak tabii ki daha akıcı oluyor. Renkler konusunda ise beni tatmin etmedi, eski monitörüm TN olmasına rağmen gözüme renkleri daha canlı geliyor. Eğer iadem onaylanırsa ise ne alacağım konusunda hiç bir fikrim yok.
Hocam ne yaptınız ? Ben de aynı monitörü aldım ve renklerden pek memnun kalmadım. Bir sürü ayar koymuşlar hiçbiri tatmin etmedi.

Hayırlı olsun hocam. Anlam veremedim gerçekten neden böyle olduğuna. İade etsem mi, kararsızım.
Çok teşekkür ederim. Başka bir model alma imkanınız varsa iade edebilirsiniz. Viewsonic 2405 modelini öneririm, arladaşıma almıştık bayağı memnun. Ya da zamanla alışırım diyorsanız durabilir. Ben alırken fiyatları yakındı sanırım.

E
Çok teşekkür ederim. Başka bir model alma imkanınız varsa iade edebilirsiniz. Viewsonic 2405 modelini öneririm, arladaşıma almıştım bayağı memnun. Ya da zamanla alışırım diyorsanız durabilir. Ben alırken fiyatları yakındı sanırım.
Evet aklımda Viewsonic XG2405 var ama bu ASUS'tan önce de AOC 24G2U modelini kullanıyordum ondan da memundum. Vatan Bilgisayar'ın internet sitesinden satın aldım şimdiki monitörümü. Acaba iade işlemleri çok uzun sürer mi ?

E

Evet aklımda Viewsonic XG2405 var ama bu ASUS'tan önce de AOC 24G2U modelini kullanıyordum ondan da memundum. Vatan Bilgisayar'ın internet sitesinden satın aldım şimdiki monitörümü. Acaba iade işlemleri çok uzun sürer mi ?
Vatan bilgisayarı maalesef bilmiyorum. Ben QP üzerinden almıştım ve sağ olsunlar hiç zorluk çıkarmadan iade aldılar. Vatan Bilgisayar'nda zorluk çıkaracağını sanmıyorum.

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı