ASUS VG249Q TUF monitör alınır mı?

Bütçe
1830

gorkemcngr

Kilopat
Daha fazla  
Öncelikle merhabalar,

Geçmişte açtığım konulardan görebilirsiniz. İtopya'dan aldığım monitörde 2 kere iade ve değişim yapmama rağmen ölü piksel çıktı ve ben de Vatan'dan mağazaya gidip kontrol ederek almaya karar verdim.

Size sorum sizce bu monitör fiyatına göre nasıl herhangi bir sıkıntısı var mıdır?

Bir önceki aldığım model AOC 24GU2 modeliydi ve görüntü kalitesini çok beğenmiştim bu modele göre nasıldır?

Son düzenleyen: Moderatör:
Alınır.

İkisi de IPS panel çok fazla fark olmayacaktır. Daha canlı görüntü istiyorsan profesyonel amaçlı Nano-IPS monitörlere bakmalısın. Ya da HDR bulunanlara.
Cevabınız için teşekkürler, profesyonel amaçlı değil renkler AOC'deki gibi canlı olması benim için yeterli hatta fazla gelecektir 6 yıl laptopdaki tn panele baktıktan sonra :D

Cevabınız için teşekkürler, profesyonel amaçlı değil renkler AOC'deki gibi canlı olması benim için yeterli hatta fazla gelecektir 6 yıl laptopdaki tn panele baktıktan sonra
O kadar uzun süre TN panele baktıysan ilk 1-2 ay boyunca falan gözlerini alamayacaksın monitörden zaten. Ulan ben nasıl o sapsarı ekrana bakmışım diyeceksin.

Özellikler aynı fakat ASUS'un garantisi 1 yıl daha fazla bence ASUS olanı al.
O kadar uzun süre TN panele baktıysan ilk 1-2 ay boyunca falan gözlerini alamayacaksın monitörden zaten. Ulan ben nasıl o sapsarı ekrana bakmışım diyeceksin.
Cevaplarınız için çok teşekkür ederim gün içinde gidip alacağım.Hepinize iyi forumlar...

Merhaba, ürünü satın aldıysanız IPS Glow oluyor mu? Satın almayı düşünüyorum. Asus TUF VG249Q1R almıştım ölü pikselden iade ettim, ben de vatandan bu ürünü almayı düşünüyorum yanıtınızı bekliyorum.

Geri
Yukarı