ASUS VG24VQ alınır mı?

hcagatay

Femtopat
KS
AytacBurak0

AytacBurak0

Picopat
Onun yerine bunu almanı öneririm IPS ekran kendimde bunu kullanıyorum. Curved modellerde ölü piksel dağılabiliyor bunlarda dağılmıyor.

Siz bu monitörde G-SYNC açmayı denediniz mi açabildiniz mi?

syeutku

Picopat
Peki düz olan modelde var mıdır?
Bende Asus 165hz Düz normal panel ekran var Kenarlarında az da olsa Glow var. Benim modele sahip olanlarda ghosting de çıkabiliyor bende yok genellikle şans işi hocam ama düz panellerde curved'a oranla çok daha az sorun yaşama şansınız.

syeutku

Picopat
Bende curved monıtor kullanıyorum ne ghostıng var ne ölü pixel ? Bunun curvedle en alakası var Curved ekran kullandınmı ?
Kullandım kardeşime aldığımız MSI marka curved monitörde ghosting ve glow çıktı. Forumda azıcık curved monitör incelemelerine bakarsanız görürsünüz herkes iade için tutuşuyordu :D .

Kenan.dınc

Decapat
Kullandım kardeşime aldığımız MSI marka curved monitörde ghosting ve glow çıktı. Forumda azıcık curved monitör incelemelerine bakarsanız görürsünüz herkes iade için tutuşuyordu :D .
Dostum sen ve senin gibi yanıp tutuşanlar olduğu gibi. Sorun yaşamayan insanlarda var. Sorun yaşadın diye o markanın veya o modelin tüm ürünleri kötü yada arızalı anlamına gelmez.

thecrowly34

Picopat
Makaleler
1

Yeni konular

Yukarı