ASUS VG24VQ alınır mı?

shakur558

Centipat
Herkese merhabalar. Genelde rekabetçi oyunlar oynuyorum ağırlıklı, sizce bu monitörü almak mantıklı olur mu?

Linkini şuraya bırakıyorum:ASUS 23,6" VG24VQ TUF GAMING 1Ms 144Hz HDMI DP FreeSync Curved Gaming Monitör - Vatan Bilgisayar.
Güzel monitör ama ben 2 kere değişim yaptım 2'sinde de birinde sağ köşe birinde sol köşede olmak üzere ölü piksel benzeri lekelenme çıktı ama ölü piksel değildi. Kronik sorunlu bir panel olduğunu düşünüyorum tekrar da satın almadım. Vatan'da stoklarda görünmüyor gönderdiğiniz linkte. Vatan'dan görerek alma şansınız olursa tercih edilir.

KS
Weqezy

Weqezy

Picopat
Makaleler
1
Yer
İzmir
Son düzenleyen: Moderatör:

shakur558

Centipat
Ben ağırlıklı CoD Warzone ve PUBG oynuyorum o yüzden o oyunlarda performansımı arttırabilecek olan

.

Monitörü düşümeye başladım.
Daha güzel bir tercih gibi duruyor. Aynı paneli kullanan ASUS TUF VG249Q modelini satın aldım ben de. Henüz elime ulaşmadı ama.

KS
Weqezy

Weqezy

Picopat
Makaleler
1
Yer
İzmir
Daha güzel bir tercih gibi duruyor. Aynı paneli kullanan ASUS TUF VG249Q modelini satın aldım ben de. Henüz elime ulaşmadı ama.

En başta onu almayı düşünmüştüm ama rekabetçi oyunlar oynayacağım için Curved bakmadım ama emin değilim farklılıklar bazen güzel de olabiliyor :)

shakur558

Centipat
En başta onu almayı düşünmüştüm ama rekabetçi oyunlar oynayacağım için Curved bakmadım ama emin değilim farklılıklar bazen güzel de olabiliyor :)
VG24VQ modeli curved olan sizin konu başlığında sorduğunuz ürün. Benim şuan aldığım VG249Q modeli flat. Curved ayrı bir güzel ama cidden.

Yeni konular

Yukarı