ASUS VG24VQ ghosting sorunu var mıdır?

DeSouzaAlex

Hectopat
Merhaba, dün bu monitörü Vatan Bilgisayar'dan satın aldım. Uzun süre inceleme fırsatım olmadı ancak Facebook'ta karanlık modda dikkatimi çeken bir şey oldu.
Fare imleci hafif iz bırakıyor gibiydi seri hareketlerde. Testufo'da çok dikkatimi çeken bir şey olmadı. Sorun nedir acaba?
Kimse kullanmıyor mu forumda cihazı?

Son düzenleme:

M A S K

Hectopat
Trace free özelliği kaçta kullanıyorsunuz?

M A S K

Hectopat

M A S K

Hectopat

DracheN

Megapat
Monitör sekmesini bulamadım inanılmaz cidden.
Hocam mesajınızı şimdi gördüm daha önce mesajı alıntılamışsınız, masaüstü sağ tık yapın görüntü ayarlarına tıklayın en aşağı kısımda gelişmiş görüntü ayarlarından 144 HZ seçeneğini işaretleyin.

KS
DeSouzaAlex

DeSouzaAlex

Hectopat
Hocam mesajınızı şimdi gördüm daha önce mesajı alıntılamışsınız, masaüstü sağ tık yapın görüntü ayarlarına tıklayın en aşağı kısımda gelişmiş görüntü ayarlarından 144 HZ seçeneğini işaretleyin.
Onu yaptım hocam da ekran kartından da ayarla demişti arkadaş bir önceki mesajda onu bulamadım. Böyle çıkıyor belki sorun bundandır dedim ben de ama...
Sizde mevcut mu bu fare imleci sorunu?

Dosya Ekleri

• 1606427402536.png
    1606427402536.png
    122,4 KB · Görüntüleme: 17

M A S K

Hectopat
Onu yaptım hocam da ekran kartından da ayarla demişti arkadaş bir önceki mesajda onu bulamadım. Böyle çıkıyor belki sorun bundandır dedim ben de ama...

Sizde mevcut mu bu fare imleci sorunu?

Ordan yapman yeterli.

Yukarı