ASUS VG24VQ MS ve ghosting olayları

Wetttt

Kilopat
Öncelikle merhaba yeni ASUS VG24VQ 144Hz 1ms oyuncu monitörü alacağım ancak aşağıya linkini bırakacağım konudada geçen ghosting muhabbetinden çok korkuyorum herhangi bir sorunda garanti bu kapsama giriyor mu? 1ms olsa bile bu monitörde öyle bir şeyle karşılaşabilir miyim?

Peki keşke şu modeli alsaydım dediğin olduğu çünkü rekabetçi oyunlar için alacağım şu anda 60Hz ile çift keleş olmayı başardım aldıktan sonra sıkıntı yaşamak istemiyorum.

Oldu. Float modelini al. Oyun için Curved iyi ama oyun dışında keşke düzünü alsaydım diyorum.

Ömrümde kullandığım ilk Curved monitör belki ondanda bana garip gelmiş olabilir.

Oldu. Float modelini al. Oyun için Curved iyi ama oyun dışında keşke düzünü alsaydım diyorum.

Ömrümde kullandığım ilk Curved monitör belki ondanda bana garip gelmiş olabilir.
Teşekkür ederim ghosting sorunu yok diyorsanız bunu almayi planlıyorum sadece oyun için kullanacağım diğer işler için laptop kullanıyorum:)

Hocam ghosting neredeyse tüm monitörlerde var 5000tllik monitörde bile olablir tepkime süresi ile alakalı bir durum bu modeli kullanmaktayım ama aşırı takıntınız yoksa alışıyorsunuz bir süre sonra fiyatına göre birçok va panele göre iyi geldi bana.

Yeni konular

Geri
Yukarı