Çözüldü ASUS VG24VQ vs BenQ XL2411P

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

F4tihh

Kilopat
Makaleler
1
Daha fazla  

Fiyat sıkıntı değil.

Çözüm
Her monitörde ghosting, ışık sızması ve ölü piksel olma ihtimali var. Asus TUF VG24VQ alman daha mantıklı gibi. VA panel ve Curved ekran senin için ideal bence.
Kronik mi? Nasıl sattınız?
Nvidia kartlar da sorun olmadıgını iddia edenler var. Benim kartım Amd ve bu FreeSync flickering sorununu yaşadım. Samsungun Va panelini kullanan monitörlerin çogun da bu var sanırım. Bu monitör de samsung Va panel kullanıyor. Kronik olduguna altına imza atabilirim. Bu forum da benim haricim de başka konu açanlar, başka forumlarda da aynı şikayetten konu açanlar görmüştüm.

Nvidia kartlar da sorun olmadıgını iddia edenler var. Benim kartım Amd ve bu FreeSync flickering sorununu yaşadım. Samsungun Va panelini kullanan monitörlerin çogun da bu var sanırım. Bu monitör de samsung Va panel kullanıyor. Kronik olduguna altına imza atabilirim. Bu forum da benim haricim de başka konu açanlar, başka forumlarda da aynı şikayetten konu açanlar görmüştüm.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Böyle oluyor bende ghosting mi oluyor bu?

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
böyle oluyor bende ghosting mi oluyor bu?

Ben ghosting olmasına pek aldırış etmemiştim. Satma sebebim FreeSync Flicker'dı. Ghosting var mı yok mu bu testi yaparak anlayabilirsiniz. TestUFO: Ghosting

Ufonun arkasında hafiften bir iz varsa pek sorun degil. Ama ufodan 2-3 tane oluyorsa bariz ghosting sorunudur.

Ben ghosting olmasına pek aldırış etmemiştim. Satma sebebim FreeSync Flicker'dı. Ghosting var mı yok mu bu testi yaparak anlayabilirsiniz. TestUFO: Ghosting

Ufonun arkasında hafiften bir iz varsa pek sorun degil. Ama ufodan 2-3 tane oluyorsa bariz ghosting sorunudur.
Ufodan bir tane var sadece ama izi çıkıyor gibi uzuyor gibi arkadan. Bu mouse imleci gibi. Ghosting mi oluyor bu? Anlamadığım şey PUBG Steam'de çok hızlı hareket ettirmeme rağmen silahı onda ve nişangahta olmadı bu sorun ilginç. Neden olabilir?

Ufodan bir tane var sadece ama izi çıkıyor gibi uzuyor gibi arkadan. Bu mouse imleci gibi. Ghosting mi oluyor bu? Anlamadığım şey PUBG Steam'de çok hızlı hareket ettirmeme rağmen silahı onda ve nişangahta olmadı bu sorun ilginç. Neden olabilir?
Evet ghosting hocam arkadaki izin olmaması lazım elmbyi açarak bu işlemi azaltabilirsiniz.

Evet ghosting hocam arkadaki izin olmaması lazım elmbyi açarak bu işlemi azaltabilirsiniz.
ELMB açınca tam ghosting oluyor testte iz yerine 2 tane ufo çıkıyor?
Hocam siz bende de oluyor dememiş miydiniz aynı monitörde? Hayır sizde yoksa arıza olarak görünüyor bu ona göre hareket edeyim emsal varsa şöyle şöyle diyip servise bilgi vereyim gönderip?

Hocam mouse imlecini standartta ve turboda kontrol edin ve turboya alınca ufoya detaylı bakın yüzü görebileceksiniz.

Hocam Ben ghosting sorununuzu anlamadığım için öyle konuştum kusuruma bakmayın bu sorun kesinlikle bendede var ama elmb açarak çözüyorum ben ghosting neredeyse tüm va ve ıps panellerde var.

Yeni konular

Geri
Yukarı