ASUS VG24VQR monitörde Ghosting oluyor

SHOCKBLADE

Decapat
Daha fazla  
Merhaba.
Yeni monitor aldim ilk aldigimda 4-5 saat ghost cok rahatsiz etmiyordu vardi ama azdı. Aksam yeniden kullandigimda siyah renklerde acayip ghost olmaya basladi. Sadece siyah renkte. Her bir ayari denedim ama olmadi. Çözülemedi ne yapmalıyım? (2 monitör kullaniyordum bir monitorde oyun acilirken yanda Steam'de geziyordum 2-3 kere ekran gitti sonra acilinca ghost basladi).

VA panel monitörlerin genel sorunu yapacak birşey yok aynı sorunu vg24vq modelinde yaşadım bir süre sonra alışıyor insan.Bunun genel anlamda bir çözümü yok fakat elmb açarsanız bir nebze etki ediyor.

Bu monitör hakkında duyduğum 7. ghosting sorunu. Sanırım bu modelde kronik. Değişim talebi oluştur. Ya da iade et.

VA panel monitörlerin genel sorunu yapacak bir şey yok aynı sorunu VG24vq modelinde yaşadım bir süre sonra alışıyor insan. Bunun genel anlamda bir çözümü yok fakat ELMB açarsanız bir nebze etki ediyor.

Ama ilk zamanlarda hiç rahatsiz etmiyordu bir şey oldu bir anda tüm siyahlarda gölge gibi başladı yarinda devam ederse iade ederim.

Geri
Yukarı