ASUS VG259QM HDR ölü piksel

Ademm989

Hectopat
Daha fazla  
İyi günler bugün elime yeni monitörüm ulaştı birkaç sorum olacaktı. Ölü piksel testi yaptım ve bir tane ölü piksel çıktı iğne ucu kadar bir şey. Değişim yapmasam ileride bana sorun yaratır mı? Diğer sorum da HDR açtığım zaman renkler daha soldun duruyor bu normal mi?

İyi günler bugün elime yeni monitörüm ulaştı birkaç sorum olacaktı. Ölü piksel testi yaptım ve bir tane ölü piksel çıktı iğne ucu kadar bir şey. Değişim yapmasam ileride bana sorun yaratır mı? Diğer sorum da HDR açtığım zaman renkler daha soldun duruyor bu normal mi?

Hocam risk almayın imkan varsa iade edip düzgün bir tane alın bence. Sıfır ürün parasıyla kusurlu ürün kullanmayın. 1.5 ay önce ASUS'un VG24VQ monitörünü satın almıştım ben de, ölü piksel sebebiyle iade ettim iyi ki de etmişim. İleri de başınız ağrımasın. 🙂

Hocam risk almayın imkan varsa iade edip düzgün bir tane alın bence. Sıfır ürün parasıyla kusurlu ürün kullanmayın. 1.5 ay önce ASUS'un VG24VQ monitörünü satın almıştım ben de, ölü piksel sebebiyle iade ettim iyi ki de etmişim. İleri de başınız ağrımasın. 🙂
Anladım peki sipariş ettiğim siteye mi söylemem gerekiyor yoksa Asus teknik servisi mi ?

Değişim hakkınızı kullanmaya çalışın. 3'ten az ölü piksel değişimi yapmıyorlar diye ASUS için çok söylenti vardı. Başarılı bir şekilde değişim yapabilirseniz bizimle de paylaşın lütfen.

Kutusu küçük birşey yırtıldı ve ambalajları da açık şekilde ya iade almama gibi birşey olur mu bunlardan dolayı ?

Anladım peki sipariş ettiğim siteye mi söylemem gerekiyor yoksa ASUS teknik servisi mi?

Satın aldığınız siteyle iletişime geçip iade talebi oluşturun. Nereden almıştınız? Ben MediaMarkt internet sitesi üzerinden almıştım. 15 gün kolay iade talebi ile ürünü aldıktan 1 gün sonra kutusuyla ve içinden ne çıktıysa olduğu gibi iadeye gönderdim kabul edildi.
Kutusu küçük bir şey yırtıldı ve ambalajları da açık şekilde ya iade almama gibi bir şey olur mu bunlardan dolayı?

Ambalajlardan sorun olmayacaktır ürünü tekrar sarıp hafif bir bant atıp kutuya koyarsınız sorun olmaz ama kutudaki deformasyon çok büyükse sorun olabilir fakat ufak, önemsenmeyecek bir yerde ise sorun çıkaracaklarını düşünmüyorum.

Geri
Yukarı