ASUS VG259QM O.C ile 280Hz ne kadar sağlıklı?

tmega

Kilopat
Daha fazla  
Selamlar başlıkta da belirttiğim gibi. Monitör normal olarak 240Hz ancak overclock ile 280 yapılıyor. Şu an Display Port ile bağlı ve kendi ayarlarından overclock modunu açıp 280Hz yaptım. Ancak sağlıklı mıdır, ileride sıkıntı olur mu diye fikrinizi belirtirseniz sevinirim. Teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
240Hz ile 360Hz arasında fark yokken, 280'e gerek yok.
Nasıl yok hocam, var tabi. Recep Baltas hocamız bile kesinlikle fark olduğunu söylüyor.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Nasıl yok hocam, var tabii. Recep Baltaş hocamız bile kesinlikle fark olduğunu söylüyor.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Rekabetçi oyunlar dışında fark yok, 240 ile 280 arasındaki fark 360 gibi olmaz.

Nasıl yok hocam, var tabi. Recep Baltas hocamız bile kesinlikle fark olduğunu söylüyor.

Başka ne diyecek? 360 hz gereksiz arkadaşlar almayın mı diyecek, bilmem kaç x yavaşlatmayla fark varmış gibi gösteriyor.

Başka ne diyecek? 360 hz gereksiz arkadaşlar almayın mı diyecek, bilmem kaç x yavaşlatmayla fark varmış gibi gösteriyor.
Anlamayan insan için önemsiz gelebilir, rekabetçi oyunlar için çok büyük fark yaratıyor. Siz anlamıyorsanız ve işinize yaramayacaksa almayabilirsiniz.
Rekabetçi oyunlar dışında fark yok, 240 ile 280 arasındaki fark 360 gibi olmaz.
Alan insan rekabetçi oyunlar için alıyor zaten, onun dışında alan olduğunu düşünmüyorum.

Videoda mediamarkt reklamı geçiyor, belli ki 360hz monitör sattıracak. 240 ile 360 arasında fark olacağını düşünmüyorum.
Bu videodan farkın ne kadar büyük olduğunu anlayabilirsin.

Yeni konular

Geri
Yukarı