ASUS VG278QF No Signal hatası

thunderstorm1101

Femtopat
Daha fazla  
Öncelikle:
Ekran kartım= Gigabyte Aorus NVIDIA GeForce RTX3070.
Monitörüm= ASUS VG278QF

PC'yi toplayalı 1 ay bile daha yeni olmuştur ama birkaç gün önce Doom Eternal oynarken ekran bir anda gitti ve DisplayPort no signal yazdı. Kablo yerinden çıkmıştır bir şey olmaz dedim ve ekran kartından takıp çıkardım ve PC açıldı, ancak birkaç gün sonra ekran tekrardan gitti ve bu sefer ekranda az sayıda yeşil pembe çizgiler vardı. Bu sefer çıkarıp taksam da açılmadı ve tekrardan DisplayPort no signal yazdı bu sefer kapatma tuşuna uzun basıp tekrar açtım ve açıldı. Aradan birkaç gün geçti ve artık her Valorant poligona girdiğimde ekran kararıyordu ve Display Port hatası veriyordu. Kapatıp açınca düzeliyor ama çok sinir bozucu. O yüzden gidip kabloyu HDMI ile değiştirdim, bir fark olmadı. Birkaç gün daha geçti ve artık derecelide de olmaya başladı ama Max günde 2 falan. Bugün en kötü hali bir maçta 2 3 kere kapandı ve bugün en az bu olayı 5 6 kere yaşadım hiçbir anlam veremiyorum. Bu PC Cyberpunk'ı yüksek Full ayarlar RTX açık 60 FPS oynatıyordu nasıl bu hale geldi anlamadım. Kaç gündür bu durum devam ediyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı