ASUS VG279Q Pikselleşme Sorunu Var mı?

Dafirenze

Hectopat
Arkadaşlar ASUS VG279Q modelini almayı düşünüyorum ama monitöre normal uzaklıkta dahi bakınca piksellerin sayıldığını ve rahatsız ettiğini söyleyenler oldu. Ne dersiniz, 144 Hz 1ms IPS ekran özelliklerine rağmen bu durumdan mütevellit alternatiflere mi bakmalıyım?

IPS ekranlar daha pahalı oluyor üstelik Full HD için 2.700TL pahalı değil mi? Ben o fiyata 2K buldum

Malasef 2k düşünmüyorum. Bu monitörde karar kılmıştım ama bu piksel olayı biraz düşündürdü beni...

Arkadaşlar ASUS VG279Q modelini almayı düşünüyorum ama monitöre normal uzaklıkta dahi bakınca piksellerin sayıldığını ve rahatsız ettiğini söyleyenler oldu. Ne dersiniz, 144 Hz 1ms IPS ekran özelliklerine rağmen bu durumdan mütevellit alternatiflere mi bakmalıyım?
bende var çok memnunujm 40 50 cm uzaklıktayım sıkıntı değil fazla takma bu kadar bazıları aşırı abartıyo

bende var çok memnunujm 40 50 cm uzaklıktayım sıkıntı değil fazla takma bu kadar bazıları aşırı abartıyo
Aradığım cevap buydu. Teşekkürler...
Dostum ekranın en alt kısmında çerçeve ile arasında boşluk var mı? Benimkinde biraz boşluk var...

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı