ASUS VG279Q1A "Sistem bir bağlantı arızası algıladı" hatası

Bir Dost1

Hectopat
Daha fazla  
Selamlar. ASUS VG279Q1A marka monitör kullanıyorum, bir süre geçip ekran kapandıktan sonra geri açtığımda "Sistem bir bağlantı arızası algıladı ve istenen çözünürlük ve yenileme hızını ayarlayamıyor. Ekranınız istenen çözünürlüğü desteklemeyebilir veya ekranı bilgisayarınıza ba" diye bir hata bildirimi çıkıyor karşıma. Kullanış açısından bir hata olmuyor, istediğim çözünürlüğü alıyorum ve 165 Hertz'imi de alıyorum ama her seferinde bu bildirim karşıma çıkıyor. Daha önce yaşayan var mı? Varsa nasıl düzeltebilirim?

monitör.png

unutulduk mu hocam

Son düzenleyen: Moderatör:
Aynı sorunu alan onlarca kişiden birisiyim. DP bağlantısında ekran uyku moduna girince otomatik olarak bu bildirim geliyor. Monitör kendi çözünürlüğünü vermeye devam ediyor bir sıkıntı yok. Driver yazılımının bir hatası olduğunu düşünüyorum.

Aynı sorunu alan onlarca kişiden birisiyim. DP bağlantısında ekran uyku moduna girince otomatik olarak bu bildirim geliyor. Monitör kendi çözünürlüğünü vermeye devam ediyor bir sıkıntı yok. Driver yazılımının bir hatası olduğunu düşünüyorum.

Aynısı bende de oluyor. Çözebildiniz mi acaba?

Geri
Yukarı