ASUS VG279QM 280 Hz ölü piksel

Dt.Ozan

Centipat
Yer
İzmir, Eskişehir
Daha fazla  
Meslek
Diş Hekimi
Monitörümde 3 adet ölü piksel mevcut bir tanesi çok büyük, iki tanesi nokta olmak üzere, 2023'ün 7 inci ayına kadar garantisi mevcut. Sizce değişim gerçekleşir mi?

youtube

WhatsApp Image 2022-05-28 at 16.04.09.jpeg

WhatsApp Image 2022-05-28 at 16.04.19.jpeg

Son düzenleyen: Moderatör:
5 Taneyi geçen ölü pikselli monitörleri değişim yapıyorlarmış. Büyük olan kaç tane ölü piksel barındırıyor seçilmiyor.
Merhaba, 1 tane bayağı büyük 2 tane de dikkat edilince gözüken küçük toplamda 3 tane mevcut. Değişim yapmassalar da benim için panel değişsede sorun değil gözüme çok batıyor.
Bence siz yine de deneyin denemekten zarar gelmez yetkli servise götürün onalar zaten olur mu olmaz mı söylüyor.
İnternette gördüğüm kadarıyla 3 tane olunca panel garanti kapsamında değişiyormuş öyle bir şey olur mu acaba Eskişehir'de oturuyorum garantisi İstanbul'da en az 2 hafta sürer yedekte monitörüm yok teknik servisi arasam yardımcı olurlar mı acaba?
Merhaba, 1 tane bayağı büyük 2 tane de dikkat edilince gözüken küçük toplamda 3 tane mevcut. Değişim yapmassalar da benim için panel değişsede sorun değil gözüme çok batıyor.

İnternette gördüğüm kadarıyla 3 tane olunca panel garanti kapsamında değişiyormuş öyle bir şey olur mu acaba Eskişehir'de oturuyorum garantisi İstanbul'da en az 2 hafta sürer yedekte monitörüm yok teknik servisi arasam yardımcı olurlar mı acaba?
Şu an dikkat ettim yakından bakınca bir tane daha gözüktü toplamda 4 tane mevcut 1 tanesi bariz diğerleri dibine girince gözüküyor monitörün.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı