ASUS VG279qm monitör kendi kendine açılıp kapanıyor

mertt0141

Decapat
Daha fazla  
Monitör
asus vg279qm
Sorunum üstteki gibidir ekran kartım HD 6850 280hzi ondan alamıyorum olabilir miyim? Overclocktan 280 Hz'e çektiğimde 144 Hz görünüyor Power'ım 500W Thermaltake yardımcı olabilir misin?

Sorunum üstteki gibidir ekran kartım HD 6850 280hzi ondan alamıyorum olabilir miyim? Overclocktan 280 Hz'e çektiğimde 144 Hz görünüyor Power'ım 500W Thermaltake yardımcı olabilir misin?
baya bir yazım yanlışı olmuş başlıkta diğer sorununda yazması gerekiyordu hem 144hz üstüne çıkamıyorum hem de dp ile bağladığımda o sorunu yaşıyorum hdmi da yaşamıyorum ekran kartım aşırı eski değiştirirsem 2 sorunda düzelir mi yardımcı olursanız sevinirim

Son düzenleme:

Bayağı bir yazım yanlışı olmuş başlıkta diğer sorununda yazması gerekiyordu hem 144Hz üstüne çıkamıyorum hem de DP ile bağladığımda o sorunu yaşıyorum HDMI da yaşamıyorum ekran kartım aşırı eski değiştirirsem 2 sorunda düzelir mi yardımcı olursanız sevinirim

Monitörün OSD menüsünden 280Hz'ye çekiyorsun. Monitör doğalında
240Hz. Fakat GPU eski bir model. Monitör üzerinde uygun kablo ile 280Hz alırsın fakat oyun içinde alamazsın. DP kablosu kaliteli değilse sorun yaşaman normal. GPU'nun DP çıkışı da elbette ki önemli.

1616533249710.png

Monitörün OSD menüsünden 280Hz'ye çekiyorsun. Monitör doğalında
240Hz. Fakat GPU eski bir model. Monitör üzerinde uygun kablo ile 280Hz alırsın fakat oyun içinde alamazsın. DP kablosu kaliteli değilse sorun yaşaman normal. GPU'nun DP çıkışı da elbette ki önemli.

Eki Görüntüle 1536687
dp kablosu kalitelidir diye düşğünüyorum kutudan çıkanı kullanıyorum çnkü ve monitoru değiştirdim fakat 144hz üstünü genealamıyorum 144hz yapınca da kendini açıp kapatıyor bende 120hze çektim yeni bir ekran kartı alana kadar böyle kullanacağım yapacak bişey yok

144Hz yapınca da kendini açıp kapatıyor

Bunun sebebi görüntü aktarıcı kabloda kaynaklı olur. Aktarması gerektiği görüntüyü aktaramadığı zaman gel gitler, titremeler vs olur. GPU eski olduğu için duruma nokta koymak zor oluyor. Yeni nesile uygun kart değil çünkü. O yıllarda böyle monitörler yoktu.

Bunun sebebi görüntü aktarıcı kabloda kaynaklı olur. Aktarması gerektiği görüntüyü aktaramadığı zaman gel gitler, titremeler vs olur. GPU eski olduğu için duruma nokta koymak zor oluyor. Yeni nesile uygun kart değil çünkü. O yıllarda böyle monitörler yoktu.

Evet sanırım karttan fakat monitor sade 240Hz geliyor ben de 60Hz geldi ve 280Hz yaptığımda 144Hz oluyor kablodan olduğunu sanmıyorum sanırım ekran kartından.

Yeni konular

Geri
Yukarı